Starejši dečki 2. liga 2019/20
Zapisnik: 9. krog 26.10.2019
TEKMA: Komenda A - Interblock 0 : 3
Datum: 26.10.19 - 11.00
Komenda - Igrišče Komenda Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Gyergyek Miha
1. pomočnik: Vodnjov Jakob
2. pomočnik: Pirman Tomaž
Delegat:
POSTAVI
Komenda A
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Popovič Žiga (V,K)
2006
2
Igrec Jon
2006
6
Barle Andraž
2006
7
Vidergar Žan
2006
8
Avbelj Žak
2006
9
Topolšek Jan Klar
2006
14
Pišek Rene
2006
17
Ravnikar Tilen
2006
19
Mamić Luka
2006
20
Jovanovič Miloš
2006
29
Cerar Luka
2006
Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Ostojić Nikolaj (V)
2006
2
Koprivec Perjet Nik (K)
2006
4
Lović Benjamin Zuhdija
2006
5
Nikolič Marko
2006
6
Ferenc Lovro
2006
7
Avrić Mihael
2006
9
Lipicer Marcel Teodor
2006
10
Handanović Din
2006
11
Seliškar Jure
2006
14
Gumilar Gašper
2006
18
Dobravec Matic
2006
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Brolih Vito
2006
12
Sitar Anže (V)
2006
13
Špetič Luka
2006
15
Limoni Kristjan
2006
Trener
Prudič Simon
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
8
Vešligaj Leon
2006
13
Vidovič David
2006
15
Jovović Luka
2006
17
Zdravković Luka
2006
Trener
Vodopivec Andraž
STRELCI
Komenda A
Interblock
0 : 1 7 - Avrić Mihael (35')
0 : 2 11 - Seliškar Jure (37')
0 : 3 10 - Handanović Din (50')
OPOMINJANI
Komenda A
2 - Igrec Jon (21')
Interblock
9 - Lipicer Marcel Teodor (27')
5 - Nikolič Marko (54')
IZKLJUČENI
15 - Limoni Kristjan (23')
MENJAVE
Komenda A
Minuta
Igralec
47'
12 - Sitar Anže
47'
1 - Popovič Žiga
47'
13 - Špetič Luka
47'
14 - Pišek Rene
47'
4 - Brolih Vito
47'
2 - Igrec Jon
Interblock
Minuta
Igralec
44'
17 - Zdravković Luka
44'
18 - Dobravec Matic
55'
13 - Vidovič David
55'
14 - Gumilar Gašper
55'
15 - Jovović Luka
55'
4 - Lović Benjamin Zuhdija
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
15. krog 23.03.24 | |
Ljubljana Palis : NK TREBNJE | 8 : 2 |
Cockta Kresnice : Zagorje | 0 : 2 |
NK Mengo 28 : Svoboda Kisovec | 0 : 3 |
Rudar Trbovlje : Jevnica | 8 : 1 |
Arne Tabor 69 : Bela krajina | 2 : 0 |
OŠ Olimpija Ljubljana : Anton Kamnik | 3 : 3 |
MNZ Liga 2023/24 | |
9. krog 04.11.23 | |
Jezero Medvode : Ihan | 0 : 1 |
Šentjernej : Termit Moravče | 6 : 0 |
Kolpa : NK Šmartno Infostyle | 1 : 0 |