Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
Zapisnik: 15. krog 06.04.2019
TEKMA: Bela krajina 2016 - Dolomiti 6 : 3 (3 : 0)
Datum: 06.04.19 - 17.00
Črnomelj - ŠRC Loka Črnomelj Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Jandrič Jelenko
1. pomočnik: Cerar Simon
2. pomočnik: Vidergar Matej
Delegat: Avdagić Meho
POSTAVI
Bela krajina 2016
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Butala Žiga (V)
1996
3
Ambrožič Blaž
1989
4
Gangl Blaž
1996
5
Jakofčič Miha
1995
6
Dervišević Zehrudin
1984
10
Drinić Mario (K)
1985
11
Šarić Elvis
1991
14
Dedić Edis
1994
15
Čović Mirel
1999
16
Mihelić Domagoj
1992
17
Jotanović Uroš
1992
Dolomiti
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Jalševac Gašper Miha (V)
2001
2
Oseli Miha
1981
4
Žitko Samo
1994
5
Florjančič Rok
1992
6
Lavriha Žan Luka
1998
7
Debevec Marko
1999
8
Černe Rok (K)
1992
13
Prebil Jaka
1997
14
Sodržnik Žiga
1992
15
Koželj Miha
1990
17
Japelj Žan
1998
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
7
Blagojević Živko
1996
8
Gregorčič Rok
1994
9
Jedrinovič Dejan
1995
12
Starešinič Tadej (V)
1990
20
Frankovič Mitja
1980
Trener
Hidanović Emir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
Trener
Mendaš Filip
STRELCI
Bela krajina 2016
1 : 0     14 - Dedić Edis (7')
2 : 0     14 - Dedić Edis (35')
3 : 0     17 - Jotanović Uroš (46')
4 : 0     17 - Jotanović Uroš (49')
5 : 1     17 - Jotanović Uroš (67')
6 : 1     17 - Jotanović Uroš (73')
Dolomiti
4 : 1     13 - Prebil Jaka (53')11m
6 : 2     13 - Prebil Jaka (75')
6 : 3     6 - Lavriha Žan Luka (77')
OPOMINJANI
Bela krajina 2016
16 - Mihelić Domagoj (22')
9 - Jedrinovič Dejan (76')
Dolomiti
8 - Černe Rok (56')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bela krajina 2016
Minuta
Igralec
46'
9 - Jedrinovič Dejan
46'
15 - Čović Mirel
46'
7 - Blagojević Živko
46'
16 - Mihelić Domagoj
46'
8 - Gregorčič Rok
46'
5 - Jakofčič Miha
67'
20 - Frankovič Mitja
67'
14 - Dedić Edis
72'
12 - Starešinič Tadej
72'
1 - Butala Žiga
Dolomiti
Minuta
Igralec

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2019/20
10. krog 26.10.19
NK Termit Moravče : Bela krajina 2 : 2
MNZ Liga 2019/20
8. krog 19.10.19
Jevnica : Šmartno 0 : 0
Dolomiti : Kamnik 0 : 3
Ljubljana Hermes : Dol 1 : 3
ATET Dren Vrhnika : Litija 0 : 0
Dragomer : Črnuče 1 : 4