Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 3. liga 17/18
Zapisnik: 3. krog 09.09.2017
TEKMA: Slovan B - Ihan 3 : 3
Datum: 10.09.17 - 10.00
Ljubljana - Športni park Kodeljevo - igrišče z UT Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Novak Nejc
1. pomočnik: Krnel Kajetan
2. pomočnik: Vedenik Peter
Delegat:
POSTAVI
Slovan B
Priimek in ime
Rojen
1
Pušnik Maj
06.04.04
2
Kolmanko Nejc
08.02.03
3
Kostadinov Kristijan (K)
15.09.03
4
Pavlin Pino
30.10.03
5
Huseinović Tarik
09.06.04
6
Mujčić Bajazid
24.10.03
7
Drenica Arjanit
17.08.03
8
Palamar Ernest
17.11.04
9
Fatić Adis
14.11.03
10
Bektašević Leonardo
14.10.04
11
Omanović Alen
18.05.04
Ihan
Priimek in ime
Rojen
1
Kodrič Jan
11.01.03
2
Drenik Luka
20.06.04
3
Mesić Alen
13.09.03
4
Rogina Žan
21.09.03
5
Sadrijaj Ardon
17.01.03
6
Gril Maj
12.09.04
7
Peterka Rok
06.10.03
8
Centa Mark
21.06.04
9
Sonc Jošt
03.12.03
10
Banko Luka
17.06.04
11
Cimerman Klemen
07.10.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Petrović David
29.10.05
14
Antolovič Bastian
24.05.05
Trener
Jošt Miha
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Povhe Jean Jacques
11.10.04
14
Novak Nejc
21.06.05
16
Drevenšek Tim
16.06.05
Trener
Novak Milan
STRELCI
Slovan B
1 : 0     9 - Fatić Adis (4')
2 : 0     9 - Fatić Adis (13')
3 : 0     9 - Fatić Adis (18')
Ihan
3 : 1     6 - Gril Maj (38')
3 : 2     11 - Cimerman Klemen (43')11m
3 : 3     11 - Cimerman Klemen (50')11m
OPOMINJANI
Slovan B
2 - Kolmanko Nejc (24')
Ihan
8 - Centa Mark (54')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan B
Minuta
Igralec
30'
13 - Petrović David
30'
8 - Palamar Ernest
Ihan
Minuta
Igralec
36'
14 - Novak Nejc
36'
10 - Banko Luka
38'
13 - Povhe Jean Jacques
38'
9 - Sonc Jošt
57'
16 - Drevenšek Tim
57'
8 - Centa Mark

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2