Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 3. liga 17/18
Zapisnik: 3. krog 09.09.2017
TEKMA: Jevnica - Arne Tabor 69 1 : 1
Datum: 09.09.17 - 12.00
Jevnica - ŠRC Jevnica Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Kurež Anej
1. pomočnik: Rozina Janez
2. pomočnik: Kovač Jaka
Delegat:
POSTAVI
Jevnica
Priimek in ime
Rojen
4
Savić Staš
12.09.04
5
Rode Jan Franci
18.10.04
7
Cverle Peter (K)
24.02.04
8
Cverle Žak Rudi
14.02.03
9
Doblekar Žiga
14.02.04
11
Južnik Jan
28.07.04
13
Gradišek Sara
16.07.03
14
Kujraković Jamin
31.03.04
18
Gradišek Nace
12.02.04
19
Godec Rok
31.08.04
40
Parkelj Jure (V)
12.10.04
Arne Tabor 69
Priimek in ime
Rojen
2
Halilagić Adin
05.01.04
3
Medvešek Marcel
04.02.03
6
Brank Nal
20.12.03
7
Medvešek Simon
04.02.03
8
Fabjančič Aljaž (K)
29.04.03
9
Babnik Jaka
08.03.04
10
Kolenc Verbič Jaka
21.05.03
13
Škof Gašper
15.01.03
14
Stojčić Luka
21.05.03
18
Butina Črt
20.06.04
22
Mir Mark (V)
20.03.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
2
Lunar Maks
30.05.03
3
Hribar Luka
24.06.03
6
Jerina Musulin Tim
09.06.05
10
Rovšek Žan
11.10.04
15
Prašnikar Borut
22.10.04
16
Pavčnik Pintar Nik
05.07.04
17
Bizant Tilen
07.01.04
Trener
Križaj Lovro
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
5
Škrbinc Nik
13.12.04
11
Andraschhe Leo
29.05.04
19
Anžin Jakob Maj
18.07.04
20
Novak Dino
21.03.04
Trener
Ivanuša Roman
STRELCI
Jevnica
1 : 0     14 - Kujraković Jamin (13')
Arne Tabor 69
1 : 1     10 - Kolenc Verbič Jaka (42')
OPOMINJANI
Jevnica
14 - Kujraković Jamin (37')
11 - Južnik Jan (56')
2 - Lunar Maks (63')
Arne Tabor 69
IZKLJUČENI
MENJAVE
Jevnica
Minuta
Igralec
45'
6 - Jerina Musulin Tim
45'
5 - Rode Jan Franci
62'
2 - Lunar Maks
62'
4 - Savić Staš
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
16'
11 - Andraschhe Leo
16'
13 - Škof Gašper
47'
19 - Anžin Jakob Maj
47'
9 - Babnik Jaka
50'
5 - Škrbinc Nik
50'
11 - Andraschhe Leo

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2