Mladinska 2.liga 17/18
Zapisnik: 2. krog 02.09.2017
TEKMA: Olimpija Ljubljana - Bartog Trebnje 0 : 2 (0 : 2)
Datum: 20.09.17 - 17.00
Ljubljana - Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Podboršek Blaž
1. pomočnik: Dević Aleksander
2. pomočnik: Tošić Dragan
Delegat: Lazarević Mitar
POSTAVI
Olimpija Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Lukežič Matija
2002
3
Repanšek Luka
2002
4
Ibrahimpašić Dino
2002
5
Bagola Tarik
2002
6
Janković Nastja
2002
7
Urbanija Matej
2000
8
Avdić Kenan
2002
9
Bosnić Edis
2002
10
Ibrišević Senad
2002
11
Zajc Dominik
2002
12
Križman Enej (V,K)
2002
Bartog Trebnje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Brajer Gašper (V)
2002
2
Knez Lovro
2001
4
Pikelj Marcel (K)
2000
5
Grošelj Jan
2001
7
Strajnar Matej
2001
8
Zupančič Luka
2002
9
Pikelj Matic
2000
10
Urana Sebastjan
2000
11
Lobe Luka
2001
13
Murn Peter
2002
22
Nagode Jošt
2001
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
Trener
Vončina Miha
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Kramer Gregor
2001
6
Erpe Alen
2002
12
Alukić Jan
2000
14
Urana Kristjan
2001
15
Lokar Enej
2001
32
Groznik Vrana Matej
2001
Trener
STRELCI
Olimpija Ljubljana
Bartog Trebnje
0 : 1 13 - Murn Peter (29')
0 : 2 5 - Grošelj Jan (38')
OPOMINJANI
Olimpija Ljubljana
11 - Zajc Dominik (73')
10 - Ibrišević Senad (77')
9 - Bosnić Edis (91')
Bartog Trebnje
IZKLJUČENI
5 - Bagola Tarik (90')
MENJAVE
Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec
Bartog Trebnje
Minuta
Igralec
46'
14 - Urana Kristjan
46'
2 - Knez Lovro
66'
3 - Kramer Gregor
66'
9 - Pikelj Matic
71'
6 - Erpe Alen
71'
8 - Zupančič Luka
74'
15 - Lokar Enej
74'
11 - Lobe Luka
80'
12 - Alukić Jan
80'
22 - Nagode Jošt
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
15. krog 23.03.24 | |
Ljubljana Palis : NK TREBNJE | 8 : 2 |
Cockta Kresnice : Zagorje | 0 : 2 |
NK Mengo 28 : Svoboda Kisovec | 0 : 3 |
Rudar Trbovlje : Jevnica | 8 : 1 |
Arne Tabor 69 : Bela krajina | 2 : 0 |
OŠ Olimpija Ljubljana : Anton Kamnik | 3 : 3 |
MNZ Liga 2023/24 | |
9. krog 04.11.23 | |
Jezero Medvode : Ihan | 0 : 1 |
Šentjernej : Termit Moravče | 6 : 0 |
Kolpa : NK Šmartno Infostyle | 1 : 0 |