Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinska 2.liga 17/18
Zapisnik: 1. krog 26.08.2017
TEKMA: Interblock - Vir 7 : 0 (3 : 0)
Datum: 27.08.17 - 11.00
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Selan Žiga
1. pomočnik: Strnad Peterca Luka
2. pomočnik: Trobec Matjaž
Delegat:
POSTAVI
Interblock
Priimek in ime
Rojen
1
Kanurić Nedžad (V)
03.04.02
3
Kolar Žiga
25.10.02
4
Stanonik Matej
25.05.01
5
Praznik Špeh Jernej
02.09.00
6
Vončina Gal (K)
27.05.99
7
Savić Daniel
25.04.02
8
Ivančič Nenad
28.08.02
9
Čož Miha
02.08.02
10
Huremkić Alden
18.01.02
11
Lulić Dino
26.01.02
13
Plahuta Mirza
09.10.02
Vir
Priimek in ime
Rojen
1
Šivavec Jaka (V)
06.06.00
3
Kobilca Žiga
02.02.00
6
Povšič Rajšp Aljoša
05.10.00
7
Vračič Dejan
18.03.99
8
Zgonc Urban
13.01.01
10
Angelov Boris (K)
29.01.01
11
Čebela Jure
20.12.00
14
Šinko Aljaž
07.11.01
15
Žibert Nejc
27.03.00
17
Intihar Nejc
19.03.01
18
Potočnik Miha
05.09.99
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
Trener
Vitanc Darin
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Ortar Staš
30.10.02
16
Gostič Žiga
12.08.02
19
Borec Nejc
14.04.02
Trener
Jere Primož
STRELCI
Interblock
1 : 0     5 - Praznik Špeh Jernej (5')
2 : 0     7 - Savić Daniel (45')
3 : 0     10 - Huremkić Alden (45')
4 : 0     9 - Čož Miha (47')
5 : 0     10 - Huremkić Alden (67')
6 : 0     7 - Savić Daniel (70')
7 : 0     11 - Lulić Dino (71')
Vir
OPOMINJANI
Interblock
7 - Savić Daniel (15')
6 - Vončina Gal (77')
Vir
18 - Potočnik Miha (40')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Interblock
Minuta
Igralec
Vir
Minuta
Igralec
46'
16 - Gostič Žiga
46'
8 - Zgonc Urban
46'
12 - Ortar Staš
46'
1 - Šivavec Jaka
59'
19 - Borec Nejc
59'
18 - Potočnik Miha

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2