Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 2. krog 02.09.2017
TEKMA: Dolomiti Dragomer - Arne Tabor 69 1 : 2 (1 : 1)
Datum: 05.09.17 - 17.30
Dobrova - Igrišče Dobrova Gledalcev: 140
Glavni sodnik: Nadarevič Denis
1. pomočnik: Stevanović Dragan
2. pomočnik: Andrejka Jure
Delegat:
POSTAVI
Dolomiti Dragomer
Priimek in ime
Rojen
1
Konstantinovič Žan (V)
07.03.01
2
Zajc Rok
20.01.99
3
Pristov Val
27.10.99
4
Sedej Vid (K)
01.08.99
5
Struna Nejc
22.10.00
6
Černe Andraž
11.05.99
7
Caserman Rok
05.02.99
8
Škoporc Mitja
13.05.99
9
Koprivec Kristjan
26.07.00
10
Čertanec Aljaž
30.04.99
17
Komat Domen
26.09.00
Arne Tabor 69
Priimek in ime
Rojen
1
Deronja Jure (V)
06.05.02
2
Čakš Uroš
16.06.00
4
Nebec Anže
01.06.00
5
Tratnik Klemen
08.05.99
6
Pibernik Matevž (K)
10.05.99
7
Drekalovič Mencinger Tim
04.07.00
8
Komac Črt
14.05.00
9
Ćordić Sinan
10.03.99
10
Sešek Miha
22.07.00
16
Vidović Kristian
29.07.00
17
Protega Timotej
26.12.00
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Zupančič Lev
19.03.99
14
Čuk Anže
24.11.00
15
Debevec Marko
21.09.99
16
Zupančič Maj
29.05.00
Trener
Sklepić Damir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Poljšak Gašper
16.01.00
11
Šubic Žiga
13.10.99
14
Kranjc Jaka
01.11.00
15
Bera Vanja
09.02.00
19
Jušić Alan
03.11.00
20
Malovrh Jan
28.10.00
Trener
Marković Dalibor
STRELCI
Dolomiti Dragomer
1 : 1     17 - Komat Domen (43')
Arne Tabor 69
0 : 1     17 - Protega Timotej (4')
1 : 2     20 - Malovrh Jan (70')
OPOMINJANI
Dolomiti Dragomer
9 - Koprivec Kristjan (13')
8 - Škoporc Mitja (25')
Arne Tabor 69
4 - Nebec Anže (54')
2 - Čakš Uroš (77')
IZKLJUČENI
6 - Černe Andraž (39')
8 - Komac Črt (59')
MENJAVE
Dolomiti Dragomer
Minuta
Igralec
52'
15 - Debevec Marko
52'
8 - Škoporc Mitja
63'
14 - Čuk Anže
63'
3 - Pristov Val
71'
13 - Zupančič Lev
71'
9 - Koprivec Kristjan
74'
16 - Zupančič Maj
74'
2 - Zajc Rok
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
46'
11 - Šubic Žiga
46'
10 - Sešek Miha
46'
20 - Malovrh Jan
46'
16 - Vidović Kristian
63'
14 - Kranjc Jaka
63'
17 - Protega Timotej
77'
19 - Jušić Alan
77'
7 - Drekalovič Mencinger Tim
85'
3 - Poljšak Gašper
85'
6 - Pibernik Matevž

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2