Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinci - Pokal MNZ Ljubljana 17/18
Zapisnik: 1. krog 23.08.2017
TEKMA: Slovan - Interblock 1 : 5 (0 : 3)
Datum: 13.09.17 - 16.30
Ljubljana - Športni park Kodeljevo - igrišče z UT Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Hočevar Miha
1. pomočnik: Kočica Jernej Jan
2. pomočnik: Dević Aleksander
Delegat:
POSTAVI
Slovan
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Ilić Danijel
2000
5
Malić Luka
2001
6
Pintarič Nik
1999
8
Puškar Anel (K)
1999
9
Škof David
1999
10
Kosmač Miha
2000
12
Vojinović Darko (V)
1999
13
Klinar Aljaž
1999
17
Puhar Luka
1999
18
Šakanović Elvin
2000
20
Halilbašić Maid
1999
Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Preradović Uroš
1999
3
Jordan Krištof
1999
4
Pajnkihar Luka
2000
5
Ahmetaj Valmir
2000
6
Zupančič Simon
1999
7
Šokčević Aleksandar
2000
9
Praznik Špeh Jernej
2000
10
Vešner Tičić Luka
2000
12
Tratnik Gašper
2000
14
Stožinič Alexander
1999
19
Kosi Anže (K)
2000
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Maksimović Kristijan (V)
2001
3
Petrič David
2001
7
Milkov Atanas Yankov
2000
11
Barukčič Mark
1999
15
Horvat Dejan
2001
19
Džafić Amar
1999
Trener
Kitić Dane
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Krošelj Izidor
2000
8
Filip Luka
1999
11
Veselaj Getuar
1999
13
Sojer Mark
2000
15
Maksimović Niko
2000
16
Švab Anže
1999
17
Čufurovič Aldin
2000
Trener
Karapetrović Darko
STRELCI
Slovan
1 : 3     20 - Halilbašić Maid (51')
Interblock
0 : 1     9 - Praznik Špeh Jernej (6')
0 : 2     6 - Zupančič Simon (18')
0 : 3     19 - Kosi Anže (20')11m
1 : 4     11 - Veselaj Getuar (85')
1 : 5     11 - Veselaj Getuar (89')
OPOMINJANI
Slovan
Interblock
9 - Praznik Špeh Jernej (52')
14 - Stožinič Alexander (53')
2 - Preradović Uroš (63')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan
Minuta
Igralec
46'
19 - Džafić Amar
46'
4 - Ilić Danijel
55'
1 - Maksimović Kristijan
55'
12 - Vojinović Darko
55'
11 - Barukčič Mark
55'
13 - Klinar Aljaž
66'
15 - Horvat Dejan
66'
10 - Kosmač Miha
Interblock
Minuta
Igralec
46'
15 - Maksimović Niko
46'
6 - Zupančič Simon
55'
17 - Čufurovič Aldin
55'
10 - Vešner Tičić Luka
55'
8 - Filip Luka
55'
4 - Pajnkihar Luka
64'
11 - Veselaj Getuar
64'
9 - Praznik Špeh Jernej
84'
13 - Sojer Mark
84'
2 - Preradović Uroš