Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinci - Pokal MNZ Ljubljana 17/18
Zapisnik: 2. krog 13.09.2017
TEKMA: Olimpija Ljubljana - Termit Moravče 9 : 0 (3 : 0)
Datum: 13.09.17 - 16.30
Ljubljana - Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Nadarevič Denis
1. pomočnik: Svetlin Timon
2. pomočnik: Jozič Jernej
Delegat:
POSTAVI
Olimpija Ljubljana
Priimek in ime
Rojen
3
Urbanija Matej
18.02.00
5
Kričković Stefan
09.07.00
7
Mladenovič Adriano
18.03.99
8
Stjepanović Marko
09.07.00
9
Turkuš Matevž (K)
15.05.99
10
Jakupovič Adam
18.05.00
11
Gojak Lan
13.12.00
13
Španja Jurij
13.08.99
17
Golja Aljaž
17.03.00
18
Gajdek Dean
12.07.99
22
Erčulj Matic (V)
20.03.99
Termit Moravče
Priimek in ime
Rojen
1
Bibič David (V)
05.01.01
2
Škarja Nejc
28.04.00
4
Vidergar Primož
28.07.00
5
Lipovec Anže
18.01.00
7
Klopčič Miha
14.07.99
8
Kerč Tim
02.09.99
10
Vrankar Rok (K)
03.08.99
11
Peceli Tadej
04.01.99
13
Per Klemen
05.07.01
14
Novak Anže
13.03.01
18
Mal Domen
29.03.01
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
1
Mrežar Anej (V)
25.05.00
4
Knez Domen
06.02.99
6
Hudin Žan
15.01.01
14
Verstovšek Matej
29.06.00
15
Pehlić Suad
15.02.00
16
Kregar Oliver
20.06.00
19
Burin Matija
25.03.01
Trener
Radosavljević Aleksandar
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Rotar Gašper
19.05.01
6
Malik Nejc
03.12.01
9
Lukati Podmiljšak Erik
09.05.01
15
Urbanija Kristjan
19.03.99
17
Burja Anton Martin
19.02.00
Trener
STRELCI
Olimpija Ljubljana
1 : 0     9 - Turkuš Matevž (7')
2 : 0     11 - Gojak Lan (17')
3 : 0     18 - Gajdek Dean (45')
4 : 0     9 - Turkuš Matevž (52')
5 : 0     13 - Španja Jurij (74')11m
6 : 0     18 - Gajdek Dean (76')
7 : 0     16 - Kregar Oliver (78')
8 : 0     11 - Gojak Lan (79')
9 : 0     10 - Jakupovič Adam (82')
Termit Moravče
OPOMINJANI
Olimpija Ljubljana
13 - Španja Jurij (81')
Termit Moravče
IZKLJUČENI
MENJAVE
Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec
46'
16 - Kregar Oliver
46'
3 - Urbanija Matej
46'
4 - Knez Domen
46'
8 - Stjepanović Marko
46'
19 - Burin Matija
46'
5 - Kričković Stefan
46'
6 - Hudin Žan
46'
7 - Mladenovič Adriano
57'
15 - Pehlić Suad
57'
9 - Turkuš Matevž
Termit Moravče
Minuta
Igralec
46'
15 - Urbanija Kristjan
46'
7 - Klopčič Miha
57'
3 - Rotar Gašper
57'
14 - Novak Anže
60'
9 - Lukati Podmiljšak Erik
60'
18 - Mal Domen
68'
17 - Burja Anton Martin
68'
11 - Peceli Tadej
71'
6 - Malik Nejc
71'
2 - Škarja Nejc