Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Člani - Pokal MNZ Ljubljana 17/18
Zapisnik: 1. krog 23.08.2017
TEKMA: Laby`s Mengo 28 - Termit Moravče 3 : 2 (1 : 0)
Datum: 23.08.17 - 17.30
Mengeš - Igrišče pod Gobavico Mengeš Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Ljutić Edis
1. pomočnik: Maksimović Igor
2. pomočnik: Milutin Denis
Delegat:
POSTAVI
Laby`s Mengo 28
Priimek in ime
1
Brumec Luka (V)
5
Dujakovič Nejc
8
Perić Thomas
10
Krpič Primož
14
Djokič Goran
17
Kunavar Martin
18
Primožič Tim (K)
22
Levec Anže
23
Jevtimijevič Aleksa
25
Arh Anže
27
Potočnik Matevž
Termit Moravče
Priimek in ime
2
Avbelj Jaka
3
Kosmač Edi (K)
4
Zore Aleš
5
Šimenc Andraž
6
Vesel Jure
7
Žučko Rok
8
Vidergar Ambrož
9
Vesel Kristjan
10
Zorko Miloš
11
Janžič Domen
68
Bibič Tadej (V)
Rezervni igralci
Priimek in ime
7
Vukovič Danijel
13
Topić Darko
20
Lunder Marko
21
Kosec Gregor
24
Fermišek Timotej
Trener
Varga Velimir
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Gabrovec Matej
14
Capuder Miha
15
Vesel Rok
16
Vidergar Rok
17
Matečko Nejc
Trener
Ravnikar Franci
STRELCI
Laby`s Mengo 28
1 : 0     17 - Kunavar Martin (20')
2 : 0     22 - Levec Anže (58')
Termit Moravče
2 : 1     11 - Janžič Domen (82')
3 : 1     4 - Zore Aleš (89')AG
3 : 2     6 - Vesel Jure (92')
OPOMINJANI
Laby`s Mengo 28
Termit Moravče
8 - Vidergar Ambrož (74')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Laby`s Mengo 28
Minuta
Igralec
46'
20 - Lunder Marko
46'
8 - Perić Thomas
46'
21 - Kosec Gregor
46'
5 - Dujakovič Nejc
56'
13 - Topić Darko
56'
17 - Kunavar Martin
75'
24 - Fermišek Timotej
75'
14 - Djokič Goran
75'
7 - Vukovič Danijel
75'
10 - Krpič Primož
Termit Moravče
Minuta
Igralec
46'
16 - Vidergar Rok
46'
3 - Kosmač Edi
46'
14 - Capuder Miha
46'
9 - Vesel Kristjan
46'
17 - Matečko Nejc
46'
10 - Zorko Miloš
73'
13 - Gabrovec Matej
73'
7 - Žučko Rok
73'
15 - Vesel Rok
73'
14 - Capuder Miha

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
25. krog 19.05.18
Bohinj : Brinje Grosuplje 0 : 4
Komenda : Bled Hirter 0 : 1
Šobec Lesce : Rudar Trbovlje 4 : 1
Ivančna Gorica : Tinex Šenčur 5 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Kolpa 3 : 1
Sava Kranj : Arne Tabor 69 2 : 0
Zagorje : Kočevje 6 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
21. krog 26.05.18
Interblock : Svoboda Kisovec 2 : 1