Starejši dečki 1. liga 16/17
Zapisnik: 15. krog 15.04.2017
TEKMA: Ilirija 1911 Extra-Lux - Kočevje 7 : 0
Datum: 17.04.17 - 12.30
Ljubljana - stadion Ilirija - naravna trava Gledalcev: 60
Glavni sodnik: Kurež Anej
1. pomočnik: Rozina Janez
2. pomočnik: Kovač Jaka
Delegat:
POSTAVI
Ilirija 1911 Extra-Lux
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Šabić Din (V)
2002
2
Tavčar Urban
2002
3
Steržaj Peceli Žiga
2002
4
Narobe Nejc
2003
5
Pušlar Luka Jože
2002
6
Masle Andraž
2002
7
Djelovci Arijan
2003
8
Slapar Jan (K)
2002
9
Apostolovski Juš
2002
15
Stopar Žak
2002
17
Miklavc Žiga
2002
Kočevje
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Janež Žan
2002
3
Svete Žiga
2003
4
Šega Tadej
2002
5
Beširević Halis
2003
6
Ambrožič Jan
2002
8
Križ Jan
2003
9
Đorđević Lazar
2002
10
Turk Jaka (K)
2002
13
Blatnik Leon
2003
14
Hribljan Mark
2002
99
Đorđević Luka (V)
2002
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
14
Kamberi Zuhejr
2002
16
Žagar Matej
2002
18
Hatlak Jaka
2002
Trener
Terzić Uroš
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
11
Pevec Nejc
2003
15
Cebin Žiga
2003
17
Pleše Tin
2003
18
Jarni Anže
2003
20
Vesel Gal
2003
21
Sevenšek Tim
2003
Trener
Vidmar Ivan
STRELCI
Ilirija 1911 Extra-Lux
1 : 0 7 - Djelovci Arijan (17')
2 : 0 7 - Djelovci Arijan (29')
3 : 0 9 - Apostolovski Juš (30')
4 : 0 6 - Masle Andraž (33')
5 : 0 6 - Masle Andraž (42')
6 : 0 7 - Djelovci Arijan (46')
7 : 0 9 - Apostolovski Juš (57')
Kočevje
OPOMINJANI
Ilirija 1911 Extra-Lux
Kočevje
IZKLJUČENI
MENJAVE
Ilirija 1911 Extra-Lux
Minuta
Igralec
36'
14 - Kamberi Zuhejr
36'
15 - Stopar Žak
36'
18 - Hatlak Jaka
36'
3 - Steržaj Peceli Žiga
46'
16 - Žagar Matej
46'
5 - Pušlar Luka Jože
Kočevje
Minuta
Igralec
36'
21 - Sevenšek Tim
36'
14 - Hribljan Mark
36'
20 - Vesel Gal
36'
3 - Svete Žiga
60'
11 - Pevec Nejc
60'
13 - Blatnik Leon
60'
15 - Cebin Žiga
60'
5 - Beširević Halis
65'
17 - Pleše Tin
65'
10 - Turk Jaka
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
18. krog 13.04.24 | |
Anton Kamnik : Ljubljana Palis | 3 : 4 |
Zagorje : Rudar Trbovlje | 1 : 2 |
Jevnica : NK TREBNJE | 3 : 3 |
NK IB 1975 Ljubljana : Arne Tabor 69 | 3 : 0 |
Bela krajina : Cockta Kresnice | 2 : 2 |
NK Mengo 28 : OŠ Olimpija Ljubljana | 2 : 0 |
Svoboda Kisovec : Ivančna Gorica | 3 : 1 |
MNZ Liga 2023/24 | |
12. krog 13.04.24 | |
Dragomer : Termit Moravče | 2 : 0 |
ŠD Vir : Ihan | 2 : 3 |
Komenda : NK Šmartno Infostyle | 2 : 3 |
Šentjernej : Jezero Medvode | 1 : 1 |