Banner_Trojane_124x89pxBanner_EGIDA_124x100pxBanner_Santosa_124x89pxBanner_Span_124x89pxBanner_Triglav_124x89pxBanner_StratKom_124x89pxBanner_MDM_124x89px joma
REPREZENTANCA U13

RC - rumena skupina 8

24.03.2017 Vabilo REGIJSKI CENTER RUMENA SKUPINA8.pdf

RC - zelena skupina 8

24.03.2017 Vabilo REGIJSKI CENTER ZELENA SKUPINA8.pdf

RC - modra skupina 6

17.03.2017 Vabilo REGIJSKI CENTER MODRA SKUPINA6.pdf

RC - rdeča skupina 6

17.03.2017 Vabilo REGIJSKI CENTER rdeca SKUPINA 6.pdf

Urnik RC MNZ Ljubljana Pomlad 2017

14.03.2017 Urnik RC MNZ Ljubljana_POMLAD2017.pdf

RC - rdeča skupina 3

10.11.2016 Vabilo REGIJSKI CENTER rdecˇa SKUPINA 3.pdf

RC - modra skupina 3

10.11.2016 Vabilo REGIJSKI CENTER MODRA SKUPINA3.pdf

RC - zelena skupina 3

02.11.2016 Vabilo REGIJSKI 3 CENTER ZELENA 3 SKUPINA.pdf

RC - rumena skupina 3

02.11.2016 Vabilo REGIJSKI CENTER3 RUMENA3 SKUPINA.pdf

RC - rumena skupina 2

06.10.2016 Vabilo REGIJSKI CENTER RUMENA2 SKUPINA.pdf

RC - Zelena skupina 2

06.10.2016 Vabilo REGIJSKI CENTER ZELENA 2 SKUPINA.pdf

RC - modra skupina

03.10.2016 Vabilo REGIJSKI CENTER MODRA SKUPINA.pdf

RC - rdeča skupina

03.10.2016 Vabilo REGIJSKI CENTER rdecˇa SKUPINA.pdf

RC - zelena skupina

03.10.2016 Vabilo REGIJSKI CENTER ZELENA SKUPINA.pdf

RC - rumena skupina

03.10.2016 Vabilo REGIJSKI CENTER RUMENA SKUPINA.pdf

RC v MNZ-jih

03.10.2016 Regijski centri MNZ - Predstavitev MNZ-jem.ppt

Kraji izvedb RC MNZ Ljubljana

03.10.2016 Kraji izvedb RC MNZ_MNZ Ljubljana 2016.pdf

VABILO - Trening in turnir "Trofej Beograd" 2016

03.05.2016 Trening in vabilo turnir Beograd 2016.pdf

Vabilo na trening 2002- 1. SKUPINA

21.10.2014 1.Vabilo na trening letnik 2002.pdf

Festival mlajših dečkov U13

03.06.2014 4. Festival mlajših dečkov U13.pdf

Festival mlajših dečkov U13

03.06.2014 Dopisni list - festival nogometa U-13,2.pdf

Dopis NZS

Vabilo v Beograd

30.04.2014 2.Vabilo za Beograd.pdf

V prilogi!

 

Vabilo na trening U-13; letnik 2000

24.04.2014 1.Vabilo na trening.pdf

Vabilo na trening U-14; letnik 2000

10.04.2014 1.Vabilo na trening.pdf

V prilogi!

 

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 16/17
16. krog 25.03.17
Bled Hirter : Kolpa 2 : 1
Brinje Grosuplje : Ilirija 1911 1 : 1
Velesovo : Rudar Trbovlje 0 : 1
Šobec Lesce : Tinex Šenčur 1 : 3
Regionalna Ljubljanska liga 16/17
13. krog 25.03.17
Svoboda Kisovec : Termit Moravče 2 : 1
Ihan : Interblock 1 : 2
Arne Tabor 69 : Kočevje Rotis 1 : 2
Slovan : Dolomiti 4 : 1