Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
LISTA STRELCEV 4. krog
IGRALEC
KLUB
ŠZ
11m
AG
Kolenc Verbič Jaka
Arne Tabor 69
5
0
0
Svalina Svit Timotej
Dren Vrhnika zlati
5
0
0
Kujraković Jamin
Jevnica
4
0
0
Cverle Peter
Jevnica
4
0
0
Babič Tilen
Vir
4
0
0
Gliha Mark
Ivančna Gorica
4
0
0
Brank Nal
Arne Tabor 69
3
0
0
Fatić Adis
Slovan B
3
0
0
Lesar David
Črnuče
3
0
0
Kovačič Nik
Termit Moravče
3
0
0
Fabjančič Aljaž
Arne Tabor 69
3
0
0
Tičar Miha
Vir
3
1
0
Cimerman Klemen
Ihan
3
2
0
Intihar Tjaž
Ivančna Gorica
2
0
0
Ćeman Emir
Svoboda Ljubljana B
2
0
0
Vezaj Endor
Zagorje B
2
0
0
Ristić Aleks
Slovan B
2
0
0
Kutnjak Amadej
Vir
2
0
0
Bičakčić Haris
Dren Vrhnika zlati
2
0
0
Stele Kovič Žan Luka
Kamnik
2
0
0
Juvan Jan
Zagorje B
2
1
0
Povšič Matej
Vir
2
1
0
Gril Maj
Ihan
1
0
0
Ajdič Maks
Termit Moravče
1
0
0
Anžin Jakob Maj
Arne Tabor 69
1
0
0
Puc Žiga
Ljubljana Hermes
1
0
0
Jemec Mark
Termit Moravče
1
0
0
Omerzel Vizjak Anže
Ljubljana Hermes
1
0
0
Avbelj Tilen
Termit Moravče
1
0
0
Pirnovar Tim
Ivančna Gorica
1
0
0
Tome Luka
Arne Tabor 69
1
0
0
Korbar Matevž
Vir
1
0
0
Pavlič Anže
Ljubljana Hermes
1
0
0
Jarc Kris
Svoboda Ljubljana B
1
0
0
Hotić Sanel
Vir
1
0
0
Arh Ambrož
Zagorje B
1
0
0
Fatić Denis
Slovan B
1
0
0
Salkić Ermin
Ljubljana Hermes
1
0
0
Savić Staš
Jevnica
1
0
0
Drašler Matej
Dren Vrhnika zlati
1
0
0
Butina Črt
Arne Tabor 69
1
0
0
Jerina Musulin Tim
Jevnica
1
0
0
Lubi Žan Luka
Vir
1
0
0
Ereblinc Jurkas Rok
Črnuče
1
0
0
Žvab Jakob
Vir
1
0
0
Ljubijankić Arnel
Kamnik
1
0
0
Poredoš Rok
Ljubljana Hermes
1
0
0
Aaron Arne Andoljšek
Vir
1
0
0
Zver Žiga
Črnuče
1
1
0
Muminhodžić Adis
Ljubljana Hermes
0
0
1
ŠZ - ŠTevilo zadetkov 11m - gol iz 11m AG -avtogol

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2