Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
LISTA STRELCEV 4. krog
IGRALEC
KLUB
ŠZ
11m
AG
Sajovic Maj
Zagorje Trbovlje A
7
0
0
Benda Kristjan
Zagorje Trbovlje A
7
0
0
Hudelja Jure
Kolpa
4
0
0
Juras Urban
Laby`s Mengo 28
4
0
0
Fašing Žiga
Zagorje Trbovlje A
4
0
0
Nagode Nik
Svoboda Ljubljana A
3
0
0
Palić Almin
Ljubljana Hermes
3
1
0
Dević Aleksandar
Laby`s Mengo 28
2
0
0
Ocepek Domen
Zagorje Trbovlje A
2
0
0
Kerč Tim
Termit Moravče
2
0
0
Zdešar Sebastjan
Dren - Vrhnika
2
0
0
Protega Timotej
Arne Tabor 69
2
0
0
Struna Nejc
Dolomiti Dragomer
2
0
0
Komac Črt
Arne Tabor 69
2
0
0
Komat Domen
Dolomiti Dragomer
2
0
0
Mavrič Matevž
Kamnik
2
0
0
Špes Macur Luka
Šmartno
2
0
0
Šmid Anže
Zagorje Trbovlje A
2
0
0
Chochkov Darko
Kamnik
2
0
0
Kmetič Anej
Laby`s Mengo 28
2
0
0
Vrankar Rok
Termit Moravče
2
1
0
Tratnik Klemen
Arne Tabor 69
2
1
0
Holešek Jure
Zagorje Trbovlje A
2
2
0
Ismaili Ebrar
Ljubljana Hermes
1
0
0
Stražar Matija
Kamnik
1
0
0
Klopčič Miha
Termit Moravče
1
0
0
Mencinger Žan
Kamnik
1
0
0
Založnik Andraž
Zagorje Trbovlje A
1
0
0
Šink Kos Luka
Zagorje Trbovlje A
1
0
0
Černe Andraž
Dolomiti Dragomer
1
0
0
Tome Jan
Laby`s Mengo 28
1
0
0
Tomšič Jacobs Aron Felix
Kamnik
1
0
0
Bubnjić Marko
Bela krajina 2016
1
0
0
Malovrh Jan
Arne Tabor 69
1
0
0
Gonza Tim
Laby`s Mengo 28
1
0
0
Peceli Tadej
Termit Moravče
1
0
0
Arnšek Klemen
Zagorje Trbovlje A
1
0
0
Burja Anton Martin
Termit Moravče
1
0
0
Ajazaj Endrit
Kamnik
1
0
0
Rus Samo
Dren - Vrhnika
1
0
0
Vojska Tine
Dren - Vrhnika
1
0
0
Arh Blaž
Laby`s Mengo 28
1
0
0
Lukežič Aljaž
Dren - Vrhnika
1
0
0
Desić Jovan
Svoboda Ljubljana A
1
0
0
Mihajlov Sergej
Kamnik
1
0
0
Zdešar Anže
Dren - Vrhnika
1
0
0
Hren Urban
Laby`s Mengo 28
1
0
0
Kinka Kristjan
Ljubljana Hermes
1
0
0
Horvat Nik
Ljubljana Hermes
1
0
0
Lavrič Žiga
Kamnik
1
0
0
Šubic Žiga
Arne Tabor 69
1
0
0
Lorbek Jan
Črnuče
1
0
0
Slak Tilen
Kamnik
1
0
0
Botonjić Denis
Ljubljana Hermes
1
0
0
Ćehić Ervin
Ljubljana Hermes
1
0
0
Ljubešek Denis
Laby`s Mengo 28
1
0
0
Urbanija Kristjan
Termit Moravče
1
0
0
Ristov Krste
Ljubljana Hermes
1
0
0
Roš Jaka
Laby`s Mengo 28
1
0
0
Furjanić Nikola
Kolpa
1
0
0
Kladnik Miha
Kamnik
1
0
0
Rutović Simon
Šmartno
1
1
0
Berro Žan
Laby`s Mengo 28
1
1
0
Škarja Nejc
Termit Moravče
0
0
1
Mujić Elmin
Ljubljana Hermes
0
0
1
Čolič Srđan
Črnuče
0
0
1
Cerar Lovro
Šmartno
0
0
1
Vidergar Primož
Termit Moravče
0
0
2
ŠZ - ŠTevilo zadetkov 11m - gol iz 11m AG -avtogol

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2