Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mlajši dečki U-12 skupina 2
LESTVICA 10. krog 09.11.19
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Slovan
9
8
0
1
43:6
24
2.
Arne Tabor 69
9
7
1
1
32:4
22
3.
Olimpija Ljubljana B
9
7
1
1
26:10
22
4.
NK Šentjernej
9
7
0
2
33:9
21
5.
Krim RollJet
9
5
1
3
22:14
16
6.
Kalcer Radomlje
9
5
0
4
32:23
15
7.
Dren Vrhnika
10
5
0
5
26:24
15
8.
Trebnje
9
4
0
5
17:33
12
9.
Bela krajina
10
2
2
6
18:29
8
10.
Kamnik
9
2
1
6
12:25
7
11.
ONŠ Virtus
9
1
3
5
10:27
6
12.
Vir
10
0
3
7
7:39
3
13.
Interblock beli
9
0
2
7
7:42
2
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
10. krog 09.11.19
Vir
:
Kalcer Radomlje
0 : 5 (0 : 1)
NK Šentjernej
:
Trebnje
4 : 1 (0 : 0)
Dren Vrhnika
:
Slovan
1 : 4 (1 : 4)
Bela krajina
:
Olimpija Ljubljana B
2 : 5 (2 : 3)
Arne Tabor 69
:
Kamnik
1 : 0 (1 : 0)
ONŠ Virtus
:
Krim RollJet
1 : 3 (0 : 0)
9. krog 26.10.19
Bela krajina
:
Trebnje
2 : 0 (0 : 0)
Olimpija Ljubljana B
:
Dren Vrhnika
6 : 1 (4 : 1)
Slovan
:
Vir
9 : 0 (1 : 0)
Krim RollJet
:
NK Šentjernej
1 : 0 (0 : 0)
Kalcer Radomlje
:
Interblock beli
6 : 1 (3 : 1)
Kamnik
:
ONŠ Virtus
2 : 1 (2 : 0)
8. krog 19.10.19
Dren Vrhnika
:
Bela krajina
1 : 0 (1 : 0)
Interblock beli
:
Slovan
0 : 9 (0 : 5)
NK Šentjernej
:
Kamnik
4 : 1 (3 : 0)
Vir
:
Olimpija Ljubljana B
0 : 4 (0 : 2)
Arne Tabor 69
:
Kalcer Radomlje
6 : 0 (2 : 0)
Trebnje
:
Krim RollJet
0 : 5 (0 : 0)
7. krog 12.10.19
Olimpija Ljubljana B
:
Interblock beli
2 : 0 (0 : 0)
Kalcer Radomlje
:
ONŠ Virtus
7 : 0 (3 : 0)
Slovan
:
Arne Tabor 69
0 : 1 (0 : 0)
Dren Vrhnika
:
Trebnje
2 : 3 (1 : 1)
Bela krajina
:
Vir
2 : 2 (0 : 1)
Kamnik
:
Krim RollJet
1 : 1 (1 : 1)
6. krog 05.10.19
Trebnje
:
Kamnik
3 : 2 (2 : 1)
NK Šentjernej
:
Kalcer Radomlje
7 : 1 (5 : 0)
Vir
:
Dren Vrhnika B
1 : 5 (0 : 2)
Arne Tabor 69
:
Olimpija Ljubljana B
1 : 2 (1 : 0)
Interblock beli
:
Bela krajina
2 : 5 (1 : 3)
ONŠ Virtus
:
Slovan
0 : 3 (0 : 1)
5. krog 28.09.19
Bela krajina
:
Arne Tabor 69
1 : 1 (0 : 0)
Kalcer Radomlje
:
Krim RollJet
1 : 2 (0 : 1)
Slovan
:
NK Šentjernej
2 : 0 (2 : 0)
Vir
:
Trebnje
0 : 3 (0 : 2)
Olimpija Ljubljana B
:
ONŠ Virtus
1 : 1 (1 : 1)
Dren Vrhnika
:
Interblock beli
4 : 2 (0 : 0)
4. krog 21.09.19
ONŠ Virtus
:
Bela krajina
4 : 2 (3 : 0)
Interblock beli
:
Vir
1 : 1 (1 : 1)
Kamnik
:
Kalcer Radomlje
1 : 3 (0 : 1)
Arne Tabor 69
:
Dren Vrhnika B
1 : 0 (1 : 0)
Krim RollJet
:
Slovan
1 : 3 (1 : 0)
NK Šentjernej
:
Olimpija Ljubljana B
3 : 0 (1 : 0)
3. krog 14.09.19
Dren Vrhnika B
:
ONŠ Virtus
7 : 1 (5 : 1)
Vir
:
Arne Tabor 69
1 : 3 (0 : 2)
Slovan
:
Kamnik
7 : 1 (7 : 1)
Bela krajina
:
NK Šentjernej
1 : 5 (0 : 1)
Interblock beli
:
Trebnje
0 : 7 (0 : 4)
Olimpija Ljubljana B
:
Krim RollJet
3 : 1 (1 : 1)
2. krog 07.09.19
NK Šentjernej
:
Dren Vrhnika B
4 : 1 (2 : 0)
Arne Tabor 69
:
Interblock beli
7 : 0 (2 : 0)
Kamnik
:
Olimpija Ljubljana B
1 : 3 (1 : 3)
Trebnje
:
Kalcer Radomlje
0 : 7 (0 : 2)
ONŠ Virtus
:
Vir
1 : 1 (0 : 0)
Krim RollJet
:
Bela krajina
6 : 1 (2 : 0)
1. krog 31.08.19
Vir
:
NK Šentjernej
1 : 6 (1 : 3)
Bela krajina
:
Kamnik
2 : 3 (2 : 0)
Arne Tabor 69
:
Trebnje
11 : 0 (5 : 0)
Dren Vrhnika B
:
Krim RollJet
4 : 2 (3 : 1)
Slovan
:
Kalcer Radomlje
6 : 2 (5 : 1)
Interblock beli
:
ONŠ Virtus
1 : 1 (1 : 0)

REZULTATI TEKEM