Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
LESTVICA 10. krog 09.11.19
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
9
9
0
0
32:8
27
2.
9
8
0
1
44:5
24
3.
9
7
0
2
40:13
21
4.
9
6
1
2
42:19
19
5.
9
5
1
3
27:18
16
6.
9
5
0
4
25:18
15
7.
9
4
1
4
27:20
13
8.
9
3
3
3
16:13
12
9.
9
3
1
5
19:23
10
10.
9
2
1
6
11:24
7
11.
10
1
3
6
11:43
6
12.
10
0
2
8
10:42
2
13.
10
0
1
9
7:65
1
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
10. krog 09.11.19
Ljubljana Hermes
:
Kolpa
9 : 1 (3 : 1)
Ihan
:
Črnuče
9 : 0 (6 : 0)
Laby's Mengo 28
:
Šmartno
4 : 1 (1 : 0)
Arne tabor 69 B
:
Svoboda Kisovec
2 : 5 (0 : 4)
Komenda B
:
Kočevje
1 : 4 (1 : 1)
Vir
:
Slovan B
1 : 1 (0 : 1)
9. krog 26.10.19
Kolpa
:
Laby's Mengo 28
3 : 2 (2 : 2)
Šmartno
:
Arne tabor 69 B
1 : 0 (0 : 0)
Slovan B
:
Komenda B
2 : 2 (1 : 2)
Kočevje
:
Ljubljana Hermes
1 : 0 (0 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Krim RollJet
2 : 0 (2 : 0)
Črnuče
:
Vir
0 : 6 (0 : 4)
8. krog 19.10.19
Ljubljana Hermes
:
Slovan B
6 : 1 (2 : 1)
Krim RollJet
:
Šmartno
2 : 2 (2 : 1)
Vir
:
Ihan
0 : 4 (0 : 1)
Arne tabor 69 B
:
Kolpa
0 : 4 (0 : 2)
Laby's Mengo 28
:
Kočevje
5 : 1 (2 : 0)
Komenda B
:
Črnuče
7 : 3 (4 : 0)
7. krog 12.10.19
Kolpa
:
Krim RollJet
0 : 0 (0 : 0)
Črnuče
:
Ljubljana Hermes
0 : 5 (0 : 2)
Slovan B
:
Laby's Mengo 28
0 : 4 (0 : 3)
Šmartno
:
Svoboda Kisovec
1 : 2 (0 : 1)
Kočevje
:
Arne tabor 69 B
10 : 1 (7 : 1)
Ihan
:
Komenda B
3 : 2 (1 : 1)
6. krog 05.10.19
Svoboda Kisovec
:
Kolpa
3 : 2 (3 : 2)
Arne tabor 69 B
:
Slovan B
2 : 2 (1 : 1)
Laby's Mengo 28
:
Črnuče
7 : 0 (5 : 0)
Krim RollJet
:
Kočevje
0 : 2 (0 : 1)
Komenda B
:
Vir
2:1 (2:0)
Ljubljana Hermes
:
Ihan
7 : 0 (4 : 0)
5. krog 28.09.19
Kočevje
:
Svoboda Kisovec
1 : 3 (1 : 1)
Črnuče
:
Arne tabor 69 B
3 : 3 (0 : 1)
Slovan B
:
Krim RollJet
0 : 5 (0 : 2)
Ihan
:
Laby's Mengo 28
1 : 4 (1 : 2)
Kolpa
:
Šmartno
6 : 3 (4 : 0)
Vir
:
Ljubljana Hermes
0 : 3 (0 : 1)
4. krog 21.09.19
Ljubljana Hermes
:
Komenda B
3 : 0 (2 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Slovan B
7 : 1 (4 : 0)
Krim RollJet
:
Črnuče
4 : 0 (2 : 0)
Arne tabor 69 B
:
Ihan
2 : 3 (0 : 2)
Šmartno
:
Kočevje
3 : 1 (0 : 1)
Laby's Mengo 28
:
Vir
9 : 1 (5 : 0)
3. krog 14.09.19
Komenda B
:
Laby's Mengo 28
2 : 3 (0 : 2)
Kočevje
:
Kolpa
1 : 4 (0 : 2)
Slovan B
:
Šmartno
2 : 1 (1 : 1)
Ihan
:
Krim RollJet
1 : 1 (0 : 0)
Vir
:
Arne tabor 69 B
1 : 0 (0 : 0)
Črnuče
:
Svoboda Kisovec
1 : 6 (1 : 3)
2. krog 07.09.19
Komenda B
:
Arne tabor 69 B
6 : 0 (1 : 0)
Laby's Mengo 28
:
Ljubljana Hermes
2 : 4 (2 : 3)
Kolpa
:
Slovan B
11 : 1 (7 : 1)
Krim RollJet
:
Vir
3 : 1 (2 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Ihan
2 : 0 (2 : 0)
Šmartno
:
Črnuče
7 : 0 (1 : 0)
1. krog 31.08.19
Ihan
:
Šmartno
6 : 0 (3 : 0)
Komenda B
:
Krim RollJet
5 : 1 (3 : 0)
Vir
:
Svoboda Kisovec
0 : 2 (0 : 1)
Slovan B
:
Kočevje
1 : 4 (0 : 3)
Ljubljana Hermes
:
Arne tabor 69 B
7 : 0 (4 : 0)
Črnuče
:
Kolpa
0 : 11 (0 : 1)

REZULTATI TEKEM