Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
4. liga mlajši dečki
LESTVICA 11. krog 10.11.18
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Ribnica
9
8
0
1
50:6
24
2.
Tian-Trebnje
7
7
0
0
31:2
21
3.
Olimpija Ljubljana OŠ
7
6
0
1
29:8
18
4.
Krim
7
6
0
1
15:5
18
5.
Svoboda Kisovec
9
5
0
4
22:29
15
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
11. krog 10.11.18
Svoboda Kisovec
:
Ribnica
1 : 8 (0 : 2)
9. krog 20.10.18
Hermes Ljubljana
:
Tian-Trebnje
0 : 10 (0 : 5)
8. krog 13.10.18
Ihan
:
Olimpija Ljubljana OŠ
1 : 2 (1 : 0)
Krim
:
Ilirija ExtraLux C
0 : 2 (0 : 0)
Kamnik B
:
Ribnica
0 : 7 (0 : 0)
Dren Vrhnika Zlati
:
Svoboda Kisovec
0 : 1 (0 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
Dlan Logatec
1 : 2 (1 : 2)
Tian-Trebnje
:
Dol
12 : 0 (4 : 0)
Vir
:
Ivančna Gorica B
2 : 1 (0 : 1)
7. krog 06.10.18
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Vir
3 : 1 (0 : 0)
Dlan Logatec
:
Tian-Trebnje
2 : 4 (1 : 1)
Dol
:
Hermes Ljubljana
4 : 2 (2 : 2)
Ilirija ExtraLux C
:
Kamnik B
3 : 0 (1 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Krim
1 : 2 (1 : 1)
Ribnica
:
Ihan
2 : 1 (0 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Arne Tabor 69 B
2 : 1 (1 : 1)
6. krog 29.09.18
Hermes Ljubljana
:
Dlan Logatec
1 : 6 (1 : 2)
Vir
:
Ribnica
0 : 5 (0 : 3)
Arne Tabor 69 B
:
Olimpija Ljubljana OŠ
0 : 2 (0 : 0)
Kamnik B
:
Svoboda Kisovec
2 : 4 (2 : 1)
Krim
:
Dren Vrhnika Zlati
2 : 0 (0 : 0)
Tian-Trebnje
:
Ivančna Gorica B
4 : 0 (1 : 0)
Ihan
:
Ilirija ExtraLux C
2 : 0 (0 : 0)
5. krog 22.09.18
Ivančna Gorica B
:
Hermes Ljubljana
1 : 3 (1 : 2)
Ribnica
:
Arne Tabor 69 B
5 : 0 (3 : 0)
Dlan Logatec
:
Dol
2 : 2 (2 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Ihan
4 : 2 (1 : 2)
Ilirija ExtraLux C
:
Vir
1 : 1 (0 : 0)
4. krog 15.09.18
Tian-Trebnje
:
Ribnica
1 : 0 (0 : 0)
Hermes Ljubljana
:
Olimpija Ljubljana OŠ
2 : 9 (1 : 3)
Ihan
:
Dren Vrhnika Zlati
4 : 0 (1 : 0)
Kamnik B
:
Krim
0 : 4 (0 : 2)
Arne Tabor 69 B
:
Ilirija ExtraLux C
0 : 2 (0 : 1)
Dol
:
Ivančna Gorica B
4 : 0 (2 : 0)
Vir
:
Svoboda Kisovec
7 : 3 (5 : 1)
3. krog 08.09.18
Svoboda Kisovec
:
Arne Tabor 69 B
1 : 0 (0 : 0)
Ribnica
:
Hermes Ljubljana
12 : 0 (8 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Dlan Logatec
1 : 10 (1 : 3)
Ilirija ExtraLux C
:
Tian-Trebnje
0 : 1 (0 : 1)
Dren Vrhnika Zlati
:
Vir
0 : 6 (0 : 4)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Dol
4 : 1 (4 : 1)
Krim
:
Ihan
2 : 1 (1 : 0)
2. krog 01.09.18
Tian-Trebnje
:
Svoboda Kisovec
6 : 0 (0 : 0)
Vir
:
Krim
1 : 2 (1 : 1)
Dlan Logatec
:
Olimpija Ljubljana OŠ
3 : 1 (3 : 1)
Arne Tabor 69 B
:
Dren Vrhnika Zlati
3 : 0 (2 : 0)
Dol
:
Ribnica
3 : 4 (2 : 2)
Ihan
:
Kamnik B
2 : 1 (0 : 1)
1. krog 25.08.18
Kamnik B
:
Vir
0 : 3 (0 : 2)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Ivančna Gorica B
8 : 0 (4 : 0)
Dren Vrhnika Zlati
:
Tian-Trebnje
0 : 3 (0 : 2)
Ilirija ExtraLux C
:
Dol
4 : 0 (0 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Hermes Ljubljana
7 : 2 (1 : 1)
Ribnica
:
Dlan Logatec U13
7 : 0 (1 : 0)
Krim
:
Arne Tabor 69 B
3 : 0 (2 : 0)