Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
4.liga mlajši dečki 16/17
LESTVICA 18. krog 27.05.17
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Bela krajina 2016
18
15
2
1
108:14
47
2.
Dlan Logatec
18
12
4
2
72:22
40
3.
Ilirija 1911 Extra-Lux C
18
11
1
6
67:38
34
4.
Črnuče
18
11
1
6
52:30
34
5.
Krim
18
9
3
6
46:31
30
6.
ŠD Dren
18
8
2
8
39:71
26
7.
Dragomer Dolomiti
18
6
4
8
41:42
22
8.
Brinje Grosuplje C
18
4
0
14
29:77
12
9.
Ivančna Gorica B
18
3
3
12
22:77
12
10.
Ljubljana Hermes
18
0
2
16
13:87
2
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
18. krog 27.05.17
Krim
:
ŠD Dren
3 : 0 (2 : 0)
Bela krajina 2016
:
Brinje Grosuplje C
6 : 1 (3 : 1)
Dlan Logatec
:
Ilirija 1911 Extra-Lux C
4 : 2 (2 : 1)
Ljubljana Hermes
:
Dragomer Dolomiti
2 : 2 (0 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Črnuče
1 : 2 (1 : 1)
17. krog 20.05.17
Brinje Grosuplje C
:
Dlan Logatec
1 : 2 (0 : 2)
Črnuče
:
Krim
2 : 0 (0 : 0)
Ilirija 1911 Extra-Lux C
:
Ivančna Gorica B
1 : 1 (1 : 0)
Dragomer Dolomiti
:
Bela krajina 2016
2 : 6 (0 : 2)
ŠD Dren
:
Ljubljana Hermes
2 : 1 (0 : 0)
16. krog 13.05.17
Krim
:
Ilirija 1911 Extra-Lux C
5 : 3 (1 : 1)
Dlan Logatec
:
Ivančna Gorica B
14 : 0 (10 : 0)
Brinje Grosuplje C
:
Dragomer Dolomiti
2 : 4 (0 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Črnuče
0 : 7 (0 : 4)
Bela krajina 2016
:
ŠD Dren
3 : 0 ()
15. krog 06.05.17
Ivančna Gorica B
:
Krim
0 : 3 (0 : 0)
Dragomer Dolomiti
:
Dlan Logatec
1 : 1 (0 : 1)
Ilirija 1911 Extra-Lux C
:
Ljubljana Hermes
8 : 2 (3 : 0)
Črnuče
:
Bela krajina 2016
1 : 3 (1 : 2)
ŠD Dren
:
Brinje Grosuplje C
0 : 12 (0 : 6)
14. krog 22.04.17
Brinje Grosuplje C
:
Črnuče
2 : 4 (1 : 2)
Ljubljana Hermes
:
Ivančna Gorica B
1 : 1 (0 : 0)
Dragomer Dolomiti
:
ŠD Dren
13 : 1 (8 : 0)
Bela krajina 2016
:
Ilirija 1911 Extra-Lux C
11 : 1 (6 : 0)
Dlan Logatec
:
Krim
3 : 1 (1 : 1)
13. krog 15.04.17
ŠD Dren
:
Dlan Logatec
2 : 6 (2 : 2)
Ivančna Gorica B
:
Bela krajina 2016
0 : 7 (0 : 2)
Ilirija 1911 Extra-Lux C
:
Brinje Grosuplje C
1 : 0 (0 : 0)
Krim
:
Ljubljana Hermes
6 : 1 (0 : 0)
12. krog 08.04.17
Dlan Logatec
:
Ljubljana Hermes
8 : 0 (3 : 0)
Dragomer Dolomiti
:
Ilirija 1911 Extra-Lux C
1 : 0 (0 : 0)
Brinje Grosuplje C
:
Ivančna Gorica B
3 : 1 (2 : 0)
ŠD Dren
:
Črnuče
1 : 4 (0 : 3)
Bela krajina 2016
:
Krim
3 : 0 (3 : 0)
11. krog 01.04.17
Črnuče
:
Dlan Logatec
0 : 0 (0 : 0)
Krim
:
Brinje Grosuplje C
6 : 0 (2 : 0)
Ilirija 1911 Extra-Lux C
:
ŠD Dren
14 : 0 (7 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Bela krajina 2016
1 : 12 (1 : 6)
Ivančna Gorica B
:
Dragomer Dolomiti
1 : 1 (1 : 1)
10. krog 25.03.17
Črnuče
:
Ilirija 1911 Extra-Lux C
0 : 2 (0 : 2)
Dlan Logatec
:
Bela krajina 2016
0 : 4 (0 : 3)
Dragomer Dolomiti
:
Krim
1 : 1 (1 : 0)
Brinje Grosuplje C
:
Ljubljana Hermes
1 : 0 (1 : 0)
9. krog 22.10.16
Krim
:
Dragomer Dolomiti
4 : 1 (2 : 0)
Brinje Grosuplje C
:
Bela krajina 2016
1 : 13 (1 : 10)
Črnuče
:
Ivančna Gorica B
2 : 0 (2 : 0)
Dragomer Dolomiti
:
Ljubljana Hermes
5 : 1 (3 : 0)
ŠD Dren
:
Krim
5 : 0 (2 : 0)
Ilirija 1911 Extra-Lux C
:
Dlan Logatec
0 : 3 (0 : 1)
Brinje Grosuplje C
:
Bela krajina 2016
1 : 13 (1 : 10)
8. krog 15.10.16
Bela krajina 2016
:
Dragomer Dolomiti
4 : 0 (1 : 0)
Krim
:
Črnuče
2 : 4 (0 : 2)
Ivančna Gorica B
:
Ilirija 1911 Extra-Lux C
0 : 2 (0 : 1)
Ljubljana Hermes
:
ŠD Dren
1 : 5 (0 : 2)
Dlan Logatec
:
Brinje Grosuplje C
6 : 0 (4 : 0)
7. krog 08.10.16
Črnuče
:
Ljubljana Hermes
5 : 1 (3 : 1)
ŠD Dren
:
Bela krajina 2016
0 : 0 (0 : 0)
Ilirija 1911 Extra-Lux C
:
Krim
6 : 2 (1 : 1)
Ivančna Gorica B
:
Dlan Logatec
0 : 8 (0 : 3)
Dragomer Dolomiti
:
Brinje Grosuplje C
4 : 0 (1 : 0)
6. krog 01.10.16
Brinje Grosuplje C
:
ŠD Dren
0 : 3 ()
Krim
:
Ivančna Gorica B
4 : 0 (4 : 1)
Ljubljana Hermes
:
Ilirija 1911 Extra-Lux C
0 : 5 (0 : 2)
Dlan Logatec
:
Dragomer Dolomiti
5 : 2 (1 : 0)
Bela krajina 2016
:
Črnuče
5 : 0 (0 : 0)
5. krog 24.09.16
Krim
:
Dlan Logatec
0 : 0 (0 : 0)
Črnuče
:
Brinje Grosuplje C
9 : 0 (3 : 0)
Ilirija 1911 Extra-Lux C
:
Bela krajina 2016
3 : 1 (3 : 0)
ŠD Dren
:
Dragomer Dolomiti
3 : 1 (0 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Ljubljana Hermes
4 : 2 (0 : 1)
4. krog 17.09.16
Dlan Logatec
:
ŠD Dren
1 : 1 (0 : 0)
Bela krajina 2016
:
Ivančna Gorica B
15 : 0 (7 : 0)
Dragomer Dolomiti
:
Črnuče
0 : 1 (0 : 0)
Brinje Grosuplje C
:
Ilirija 1911 Extra-Lux C
1 : 8 (0 : 2)
Ljubljana Hermes
:
Krim
0 : 1 (0 : 0)
3. krog 10.09.16
Krim
:
Bela krajina 2016
2 : 2 (0 : 1)
Črnuče
:
ŠD Dren
3 : 5 (2 : 2)
Ivančna Gorica B
:
Brinje Grosuplje C
4 : 2 (1 : 0)
Ilirija 1911 Extra-Lux C
:
Dragomer Dolomiti
6 : 0 (3 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Dlan Logatec
0 : 5 (0 : 3)
2. krog 03.09.16
ŠD Dren
:
Ilirija 1911 Extra-Lux C
4 : 1 (1 : 0)
Dragomer Dolomiti
:
Ivančna Gorica B
3 : 1 (2 : 0)
Bela krajina 2016
:
Ljubljana Hermes
7 : 0 (2 : 0)
Dlan Logatec
:
Črnuče
4 : 2 (2 : 1)
Brinje Grosuplje C
:
Krim
0 : 6 (0 : 1)
1. krog 27.08.16
Ilirija 1911 Extra-Lux C
:
Črnuče
4 : 3 (2 : 3)
Ivančna Gorica B
:
ŠD Dren
1 : 6 (1 : 4)
Ljubljana Hermes
:
Brinje Grosuplje C
0 : 0 (0 : 0)
Bela krajina 2016
:
Dlan Logatec
6 : 2 (3 : 1)

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2