Banner_Trojane_124x89pxBanner_EGIDA_124x100pxBanner_Santosa_124x89pxBanner_Span_124x89pxBanner_Triglav_124x89pxBanner_StratKom_124x89pxBanner_MDM_124x89px joma
1.liga mlajši dečki 16/17
LESTVICA 12. krog 25.03.17
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Ihan Domžale
12
11
0
1
56:9
33
2.
Ilirija 1911 Extra-Lux
12
10
0
2
38:8
30
3.
Brinje Grosuplje A
12
10
0
2
42:15
30
4.
Olimpija Ljubljana
11
7
1
3
25:12
22
5.
Bravo Publikum A
12
7
1
4
30:19
22
6.
Slovan
11
5
1
5
29:34
16
7.
Krka
11
4
1
6
20:25
13
8.
Jezero Medvode
11
3
3
5
12:24
12
9.
Interblock
12
3
0
9
22:39
9
10.
Rudar Trbovlje
12
3
0
9
17:49
9
11.
Domžale A
11
1
2
8
9:35
5
12.
Kalcer Radomlje
11
0
1
10
13:44
1
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
12. krog 25.03.17
Ihan Domžale
:
Interblock
5 : 0 (2 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Ilirija 1911 Extra-Lux
0 : 1 (0 : 0)
Brinje Grosuplje A
:
Bravo Publikum A
4 : 1 (0 : 0)
11. krog 12.11.16
Olimpija Ljubljana
:
Kalcer Radomlje
3 : 0 (1 : 0)
Slovan
:
Rudar Trbovlje
4 : 2 (2 : 1)
Krka
:
Jezero Medvode
1 : 1 (1 : 1)
Domžale A
:
Bravo Publikum A
1 : 2 (1 : 1)
Ihan Domžale
:
Ilirija 1911 Extra-Lux
1 : 2 (0 : 1)
Brinje Grosuplje A
:
Interblock
4 : 0 (2 : 0)
10. krog 05.11.16
Ilirija 1911 Extra-Lux
:
Brinje Grosuplje A
0 : 1 (0 : 1)
Krka
:
Olimpija Ljubljana
2 : 3 (1 : 1)
Kalcer Radomlje
:
Slovan
3 : 8 (2 : 5)
Rudar Trbovlje
:
Ihan Domžale
0 : 6 (0 : 2)
Bravo Publikum A
:
Jezero Medvode
2 : 1 (0 : 1)
Interblock
:
Domžale A
8 : 1 (3 : 1)
9. krog 22.10.16
Domžale A
:
Ilirija 1911 Extra-Lux
0 : 3 (0 : 1)
Olimpija Ljubljana
:
Bravo Publikum A
0 : 0 (0 : 0)
Slovan
:
Krka
3 : 2 (1 : 1)
Interblock
:
Jezero Medvode
1 : 2 (1 : 2)
Kalcer Radomlje
:
Rudar Trbovlje
1 : 2 (1 : 1)
Brinje Grosuplje A
:
Ihan Domžale
2 : 6 (0 : 2)
8. krog 15.10.16
Ihan Domžale
:
Domžale A
7 : 1 (4 : 0)
Bravo Publikum A
:
Slovan
5 : 2 (2 : 1)
Krka
:
Kalcer Radomlje
3 : 1 (0 : 0)
Ilirija 1911 Extra-Lux
:
Jezero Medvode
3 : 0 (2 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Brinje Grosuplje A
1 : 6 (0 : 2)
Interblock
:
Olimpija Ljubljana
0 : 5 (0 : 2)
7. krog 08.10.16
Olimpija Ljubljana
:
Ilirija 1911 Extra-Lux
2 : 1 (0 : 0)
Krka
:
Rudar Trbovlje
1 : 2 (1 : 0)
Kalcer Radomlje
:
Bravo Publikum A
1 : 3 (1 : 2)
Slovan
:
Interblock
6 : 1 (4 : 0)
Jezero Medvode
:
Ihan Domžale
1 : 4 (0 : 1)
Domžale A
:
Brinje Grosuplje A
0 : 3 (0 : 0)
6. krog 01.10.16
Brinje Grosuplje A
:
Jezero Medvode
5 : 0 (2 : 0)
Interblock
:
Kalcer Radomlje
5 : 1 (1 : 0)
Ilirija 1911 Extra-Lux
:
Slovan
5 : 0 (2 : 0)
Bravo Publikum A
:
Krka
1 : 2 (1 : 1)
Ihan Domžale
:
Olimpija Ljubljana
4 : 0 (3 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Domžale A
3 : 1 (0 : 1)
5. krog 24.09.16
Bravo Publikum A
:
Rudar Trbovlje
10 : 1 (4 : 0)
Olimpija Ljubljana
:
Brinje Grosuplje A
1 : 2 (1 : 1)
Interblock
:
Krka
2 : 4 (1 : 3)
Kalcer Radomlje
:
Ilirija 1911 Extra-Lux
0 : 7 (0 : 4)
Slovan
:
Ihan Domžale
0 : 7 (0 : 3)
Jezero Medvode
:
Domžale A
0 : 0 (0 : 0)
4. krog 17.09.16
Ihan
:
Kalcer Radomlje
4 : 3 (2 : 3)
Brinje Grosuplje A
:
Slovan
4 : 1 (3 : 1)
Ilirija 1911 Extra-Lux
:
Krka
4 : 1 (2 : 1)
Domžale A
:
Olimpija Ljubljana
0 : 2 (0 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Jezero Medvode
2 : 3 (0 : 3)
Interblock
:
Bravo Publikum A
0 : 2 (0 : 2)
3. krog 10.09.16
Slovan
:
Domžale A
3 : 3 (1 : 3)
Olimpija Ljubljana
:
Jezero Medvode
4 : 0 (1 : 0)
Interblock
:
Rudar Trbovlje
3 : 2 (2 : 1)
Kalcer Radomlje
:
Brinje Grosuplje A
1 : 5 (0 : 1)
Ihan
:
Krka
4 : 0 (2 : 0)
Bravo Publikum A
:
Ilirija 1911 Extra-Lux
0 : 1 (0 : 0)
2. krog 03.09.16
Ihan Domžale
:
Bravo Publikum A
4 : 0 (4 : 0)
Brinje Grosuplje A
:
Krka
4 : 0 (2 : 0)
NK Rudar Trbovlje
:
Olimpija Ljubljana
1 : 5 (0 : 3)
Ilirija 1911 Extra-Lux
:
Interblock
3 : 2 (1 : 0)
Domžale A
:
Kalcer Radomlje
2 : 0 (1 : 0)
Jezero Medvode
:
Slovan
2 : 0 (1 : 0)
1. krog 27.08.16
Krka
:
Domžale A
4 : 0 (1 : 0)
Interblock
:
Ihan Domžale
0 : 4 (0 : 3)
Bravo Publikum A
:
Brinje Grosuplje A
4 : 2 (1 : 1)
Slovan
:
Olimpija Ljubljana
2 : 0 (1 : 0)
Ilirija 1911 Extra-Lux
:
Rudar Trbovlje
8 : 1 (4 : 0)
Kalcer Radomlje
:
Jezero Medvode
2 : 2 (1 : 0)

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 16/17
16. krog 25.03.17
Bled Hirter : Kolpa 2 : 1
Brinje Grosuplje : Ilirija 1911 1 : 1
Velesovo : Rudar Trbovlje 0 : 1
Šobec Lesce : Tinex Šenčur 1 : 3
Regionalna Ljubljanska liga 16/17
13. krog 25.03.17
Svoboda Kisovec : Termit Moravče 2 : 1
Ihan : Interblock 1 : 2
Arne Tabor 69 : Kočevje Rotis 1 : 2
Slovan : Dolomiti 4 : 1