Banner_Trojane_124x89pxBanner_EGIDA_124x100pxBanner_Santosa_124x89pxBanner_Span_124x89pxBanner_Triglav_124x89pxBanner_StratKom_124x89pxBanner_MDM_124x89px joma
Starejši dečki 3. liga 16/17
LESTVICA 11. krog 25.03.17
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
11
10
0
1
63:5
30
2.
11
9
0
2
54:13
27
3.
11
8
0
3
59:12
24
4.
11
8
0
3
36:15
24
5.
11
8
0
3
26:13
24
6.
10
6
0
4
27:14
18
7.
10
5
1
4
18:20
16
8.
10
3
2
5
9:24
11
9.
11
3
2
6
13:43
11
10.
11
3
2
6
7:43
11
11.
10
2
1
7
8:44
7
12.
11
2
0
9
13:36
6
13.
11
1
2
8
6:31
5
14.
11
1
2
8
8:34
5
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
11. krog 25.03.17
Brinje Grosuplje
:
Dol
4 : 0 (2 : 0)
Vir
:
Dlan Logatec
0 : 6 (0 : 2)
ŠD Extrem
:
Ljubljana Hermes
3 : 0 (0 : 0)
Ihan
:
Termit Moravče
0 : 4 (0 : 2)
Slovan
:
Arne Tabor 69
4 : 1 (1 : 1)
Dolomiti 3D B
:
Bela krajina 2016
3 : 0 (0 : 0)
Svoboda Ljubljana B
:
Črnuče
0 : 6 (0 : 4)
10. krog 05.11.16
Dlan Logatec
:
Slovan
5 : 1 (2 : 0)
Bela krajina 2016
:
Svoboda Ljubljana B
6 : 0 (3 : 0)
Termit Moravče
:
Dolomiti 3D B
1 : 2 (0 : 1)
Arne Tabor 69
:
ŠD Extrem
0 : 6 (0 : 2)
Dol
:
Ihan
1 : 0 (0 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Brinje Grosuplje
0 : 4 (0 : 2)
9. krog 22.10.16
Svoboda Ljubljana B
:
Dolomiti 3D B
0 : 2 (0 : 2)
ŠD Extrem
:
Dlan Logatec
3 : 1 (1 : 1)
Ihan
:
Ljubljana Hermes
1 : 1 (0 : 0)
Slovan
:
Črnuče
2 : 3 (0 : 1)
Brinje Grosuplje
:
Arne Tabor 69
18 : 0 (8 : 0)
Vir
:
Bela krajina 2016
0 : 10 (0 : 4)
8. krog 15.10.16
Črnuče
:
ŠD Extrem
0 : 5 (0 : 1)
Dolomiti 3D B
:
Vir
4 : 0 (4 : 0)
Arne Tabor 69
:
Ihan
4 : 0 (3 : 0)
Termit Moravče
:
Svoboda Ljubljana B
7 : 0 (4 : 0)
Bela krajina 2016
:
Slovan
6 : 1 (1 : 1)
Ljubljana Hermes
:
Dol
0 : 2 (0 : 2)
Brinje Grosuplje
:
Dlan Logatec
3 : 0 (2 : 0)
7. krog 08.10.16
Vir
:
Svoboda Ljubljana B
0 : 1 (0 : 0)
ŠD Extrem
:
Bela krajina 2016
1 : 3 (1 : 3)
Dol
:
Arne Tabor 69
3 : 1 (1 : 0)
Slovan
:
Dolomiti 3D B
3 : 1 (1 : 1)
Ihan
:
Dlan Logatec
2 : 5 (0 : 2)
Brinje Grosuplje
:
Črnuče
0 : 1 (0 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Termit Moravče
0 : 1 (0 : 0)
6. krog 01.10.16
Dolomiti 3D B
:
ŠD Extrem
3 : 2 (3 : 0)
Svoboda Ljubljana B
:
Slovan
2 : 1 (1 : 0)
Arne Tabor 69
:
Ljubljana Hermes
1 : 1 (1 : 1)
Črnuče
:
Ihan
3 : 0 (2 : 0)
Termit Moravče
:
Vir
3 : 1 (1 : 0)
Bela krajina 2016
:
Brinje Grosuplje
4 : 0 (2 : 0)
Dlan Logatec
:
Dol
1 : 0 (0 : 0)
5. krog 24.09.16
Arne Tabor 69
:
Termit Moravče
2 : 0 (2 : 0)
ŠD Extrem
:
Svoboda Ljubljana B
9 : 0 (4 : 0)
Ihan
:
Bela krajina 2016
0 : 6 (0 : 2)
Slovan
:
Vir
0 : 1 (0 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Dlan Logatec
0 : 3 (0 : 2)
Dol
:
Črnuče
1 : 3 (1 : 1)
Brinje Grosuplje
:
Dolomiti 3D B
2 : 0 (1 : 0)
4. krog 17.09.16
Svoboda Ljubljana B
:
Brinje Grosuplje
0 : 9 (0 : 3)
Dolomiti 3D B
:
Ihan
4 : 1 (3 : 0)
Črnuče
:
Ljubljana Hermes
1 : 2 (0 : 1)
Bela krajina 2016
:
Dol
9 : 0 (1 : 0)
Dlan Logatec
:
Arne Tabor 69
5 : 1 (3 : 0)
Vir
:
ŠD Extrem
1 : 6 (1 : 6)
Termit Moravče
:
Slovan
3 : 0 (1 : 0)
3. krog 10.09.16
Dlan Logatec
:
Termit Moravče
3 : 2 (1 : 1)
Ljubljana Hermes
:
Bela krajina 2016
0 : 10 (0 : 4)
Dol
:
Dolomiti 3D B
0 : 4 (0 : 3)
Arne Tabor 69
:
Črnuče
0 : 0 (0 : 0)
Ihan
:
Svoboda Ljubljana B
2 : 2 (0 : 2)
Brinje Grosuplje
:
Vir
12 : 0 (7 : 0)
ŠD Extrem
:
Slovan B
7 : 0 (3 : 0)
2. krog 03.09.16
Svoboda Ljubljana B
:
Dol
0 : 0 (0 : 0)
Bela krajina 2016
:
Arne Tabor 69
6 : 0 (1 : 0)
Vir
:
Ihan
3 : 0 (1 : 0)
Črnuče
:
Dlan Logatec
0 : 7 (0 : 2)
Slovan B
:
Brinje Grosuplje
0 : 5 (0 : 4)
Termit Moravče
:
ŠD Extrem
3 : 5 (1 : 2)
Dolomiti 3D B
:
Ljubljana Hermes
3 : 1 (1 : 0)
1. krog 27.08.16
Črnuče
:
Termit Moravče
1 : 3 (0 : 1)
Arne Tabor 69
:
Dolomiti B
3 : 0 (0 : 0)
Brinje Grosuplje
:
ŠD Extrem
2 : 7 (0 : 2)
Ljubljana Hermes
:
Svoboda Ljubljana B
1 : 2 (0 : 1)
Dlan Logatec
:
Bela krajina 2016
0 : 3 (0 : 2)
Ihan
:
Slovan B
2 : 1 (0 : 1)
Dol
:
Vir
2 : 2 (2 : 1)

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 16/17
16. krog 25.03.17
Bled Hirter : Kolpa 2 : 1
Brinje Grosuplje : Ilirija 1911 1 : 1
Velesovo : Rudar Trbovlje 0 : 1
Šobec Lesce : Tinex Šenčur 1 : 3
Regionalna Ljubljanska liga 16/17
13. krog 25.03.17
Svoboda Kisovec : Termit Moravče 2 : 1
Ihan : Interblock 1 : 2
Arne Tabor 69 : Kočevje Rotis 1 : 2
Slovan : Dolomiti 4 : 1