Banner_Trojane_124x89pxBanner_EGIDA_124x100pxBanner_Santosa_124x89pxBanner_Span_124x89pxBanner_Triglav_124x89pxBanner_StratKom_124x89pxBanner_MDM_124x89px joma
LESTVICA 11. krog 25.03.17
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
10
9
0
1
57:4
27
2.
10
6
4
0
33:12
22
3.
10
7
1
2
28:15
22
4.
10
6
2
2
23:6
20
5.
10
6
1
3
27:14
19
6.
10
6
1
3
22:9
19
7.
11
5
4
2
18:14
19
8.
10
5
2
3
27:8
17
9.
11
3
2
6
13:38
11
10.
10
3
1
6
20:29
10
11.
10
2
1
7
15:31
7
12.
10
2
0
8
10:46
6
13.
10
1
1
8
5:34
4
14.
10
0
0
10
3:41
0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
11. krog 25.03.17
Interblock
:
NK BARTOG Trebnje
2 : 2 (2 : 2)
10. krog 12.11.16
Laby's Mengo 28
:
Litija
3 : 0 ()
Komenda Kamnik
:
Dolomiti Dragomer
0 : 5 (0 : 3)
Termit Moravče
:
Rudar Trbovlje
0 : 1 (0 : 0)
Zagorje
:
Arne Tabor 69
1 : 2 (1 : 0)
Slovan
:
Interblock
3 : 1 (1 : 0)
Trebnje Kočevje
:
Ivančna Dana Mirna
2 : 1 (1 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Kolpa
0 : 8 (0 : 5)
9. krog 05.11.16
Kolpa
:
Termit Moravče
3 : 4 (2 : 1)
Interblock
:
Zagorje
1 : 0 (1 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Ivančna Dana Mirna
8 : 0 (1 : 0)
Slovan
:
Trebnje Kočevje
14 : 0 (5 : 0)
Dolomiti Dragomer
:
Laby's Mengo 28
1 : 1 (0 : 0)
Arne Tabor 69
:
Komenda Kamnik
5 : 2 (3 : 0)
Litija
:
Ljubljana Hermes
0 : 3 ()
8. krog 22.10.16
Komenda Kamnik
:
Interblock
3 : 3 (1 : 2)
Laby's Mengo 28
:
Arne Tabor 69
1 : 0 (1 : 0)
Zagorje
:
Slovan
0 : 2 (0 : 1)
Trebnje Kočevje
:
Rudar Trbovlje
2 : 1 (0 : 0)
Termit Moravče
:
Litija
5 : 1 (3 : 1)
Ljubljana Hermes
:
Dolomiti Dragomer
0 : 4 (0 : 1)
Ivančna Dana Mirna
:
Kolpa
0 : 2 (0 : 1)
7. krog 15.10.16
Kolpa
:
Rudar Trbovlje
2 : 0 (0 : 0)
Dolomiti Dragomer
:
Termit Moravče
6 : 3 (5 : 1)
Zagorje
:
Trebnje Kočevje
6 : 1 (1 : 1)
Interblock
:
Laby's Mengo 28
1 : 1 (0 : 0)
Arne Tabor 69
:
Ljubljana Hermes
4 : 0 (1 : 0)
Litija
:
Ivančna Dana Mirna
1 : 2 (0 : 1)
Slovan
:
Komenda Kamnik
8 : 1 (4 : 0)
6. krog 08.10.16
Komenda Kamnik
:
Zagorje
0 : 1 (0 : 1)
Trebnje Kočevje
:
Kolpa
1 : 2 (0 : 2)
Laby's Mengo 28
:
Slovan
1 : 2 (0 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Interblock
0 : 2 (0 : 1)
Termit Moravče
:
Arne Tabor 69
1 : 2 (0 : 1)
Rudar Trbovlje
:
Litija
11 : 0 (6 : 0)
Ivančna Dana Mirna
:
Dolomiti Dragomer
1 : 6 (0 : 5)
5. krog 01.10.16
Dolomiti Dragomer
:
Rudar Trbovlje
2 : 2 (0 : 1)
Komenda Kamnik
:
Trebnje Kočevje
2 : 0 (1 : 0)
Litija
:
Kolpa
0 : 4 (0 : 1)
Interblock
:
Termit Moravče
2 : 2 (1 : 1)
Slovan
:
Ljubljana Hermes
5 : 0 (3 : 0)
Arne Tabor 69
:
Ivančna Dana Mirna
6 : 1 (2 : 1)
Zagorje
:
Laby's Mengo 28
2 : 0 (0 : 0)
4. krog 24.09.16
Laby's Mengo 28
:
Komenda Kamnik
2 : 0 (1 : 0)
Kolpa
:
Dolomiti Dragomer
2 : 2 (1 : 1)
Termit Moravče
:
Slovan
0 : 7 (0 : 4)
Ljubljana Hermes
:
Zagorje
1 : 2 (1 : 2)
Trebnje Kočevje
:
Litija
2 : 0 (0 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Arne Tabor 69
2 : 0 (1 : 0)
Ivančna Dana Mirna
:
Interblock
2 : 3 (1 : 0)
3. krog 17.09.16
Laby's Mengo 28
:
Trebnje Kočevje
6 : 0 (2 : 0)
Komenda Kamnik
:
Ljubljana Hermes
4 : 0 (0 : 0)
Dolomiti Dragomer
:
Litija
3 : 0 (2 : 0)
Zagorje
:
Termit Moravče
2 : 1 (1 : 1)
Arne Tabor 69
:
Kolpa
1 : 4 (1 : 1)
Interblock
:
Rudar Trbovlje
1 : 0 (0 : 0)
Slovan
:
Ivančna Dana Mirna
9 : 0 (3 : 0)
2. krog 10.09.16
Kolpa
:
Interblock
1 : 0 (1 : 0)
Trebnje Kočevje
:
Dolomiti Dragomer
2 : 3 (1 : 0)
Termit Moravče
:
Komenda Kamnik
4 : 1 (1 : 1)
Ljubljana Hermes
:
Laby's Mengo 28
0 : 4 (0 : 3)
Litija
:
Arne Tabor 69
1 : 6 (0 : 1)
Ivančna Dana Mirna
:
Zagorje
0 : 7 (0 : 2)
Rudar Trbovlje
:
Slovan
1 : 0 (0 : 0)
1. krog 03.09.16
Laby's Mengo 28
:
Termit Moravče
4 : 0 (2 : 0)
Komenda Kamnik
:
Ivančna Dana Mirna
2 : 3 (2 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Trebnje Kočevje
1 : 1 (1 : 0)
Slovan
:
Kolpa
7 : 0 (3 : 0)
Arne Tabor 69
:
Dolomiti Dragomer
1 : 1 (0 : 1)
Interblock
:
Litija
2 : 0 (0 : 0)
Zagorje
:
NK Rudar Trbovlje
1 : 1 (0 : 0)

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 16/17
16. krog 25.03.17
Bled Hirter : Kolpa 2 : 1
Brinje Grosuplje : Ilirija 1911 1 : 1
Velesovo : Rudar Trbovlje 0 : 1
Šobec Lesce : Tinex Šenčur 1 : 3
Regionalna Ljubljanska liga 16/17
13. krog 25.03.17
Svoboda Kisovec : Termit Moravče 2 : 1
Ihan : Interblock 1 : 2
Arne Tabor 69 : Kočevje Rotis 1 : 2
Slovan : Dolomiti 4 : 1