Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Banner_Triglav_124x89px  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia  
LESTVICA 19. krog 27.05.17
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
Liga za prvaka
1.
18
15
0
3
75:24
45
2.
18
14
2
2
78:21
44
3.
18
12
1
5
59:31
37
4.
18
10
1
7
36:35
31
5.
19
9
2
8
44:40
29
6.
18
8
0
10
76:49
24
7.
18
8
0
10
34:44
24
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
Liga za izpad
1.
18
9
3
6
46:28
30
2.
18
9
2
7
68:39
29
3.
18
7
2
9
34:35
23
4.
18
7
0
11
29:40
21
5.
19
6
2
11
32:81
20
6.
18
3
0
15
18:85
9
7.
18
2
1
15
11:88
7
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
19. krog 27.05.17
Termit Moravče
:
Ivančna Dana Mirna
1 : 0 (0 : 0)
Laby's Mengo 28
:
Zagorje
3 : 2 (2 : 1)
Rudar Trbovlje
:
Ljubljana Hermes
6 : 1 (2 : 1)
Slovan
:
Dolomiti Dragomer
3 : 1 (2 : 0)
Kolpa
:
Arne Tabor 69
7 : 1 (3 : 1)
Komenda Kamnik
:
Trebnje Kočevje
4 : 3 (2 : 0)
18. krog 20.05.17
Trebnje Kočevje
:
Rudar Trbovlje
2 : 2 (1 : 2)
Ivančna Dana Mirna
:
Komenda Kamnik
3 : 0 (2 : 0)
Arne Tabor 69
:
Interblock
4 : 0 (3 : 0)
Zagorje
:
Slovan
0 : 4 (0 : 2)
Dolomiti Dragomer
:
Kolpa
1 : 0 (1 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Litija
3 : 0 ()
17. krog 13.05.17
Kolpa
:
Zagorje
4 : 5 (2 : 2)
Komenda Kamnik
:
Termit Moravče
4 : 3 (3 : 1)
Slovan
:
Laby's Mengo 28
5 : 0 (2 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Ivančna Dana Mirna
1 : 1 (1 : 0)
Interblock
:
Dolomiti Dragomer
3 : 2 (0 : 2)
Litija
:
Trebnje Kočevje
0 : 3 ()
16. krog 06.05.17
Laby's Mengo 28
:
Kolpa
2 : 1 (1 : 1)
Dolomiti Dragomer
:
Arne Tabor 69
1 : 2 (0 : 1)
Trebnje Kočevje
:
Ljubljana Hermes
3 : 0 (0 : 0)
Zagorje
:
Interblock
3 : 2 (0 : 1)
Termit Moravče
:
Rudar Trbovlje
0 : 2 (0 : 1)
Ivančna Dana Mirna
:
Litija
3 : 0 ()
15. krog 22.04.17
Trebnje Kočevje
:
Termit Moravče
1 : 2 (1 : 2)
Ljubljana Hermes
:
Komenda Kamnik
1 : 1 (1 : 0)
Litija
:
Rudar Trbovlje
0 : 3 (0 : 2)
Arne Tabor 69
:
Slovan
0 : 1 (0 : 0)
Dolomiti Dragomer
:
Laby's Mengo 28
2 : 1 (2 : 0)
Interblock
:
Kolpa
6 : 0 (3 : 0)
14. krog 15.04.17
Slovan
:
Interblock
6 : 1 (3 : 0)
Laby's Mengo 28
:
Arne Tabor 69
5 : 2 (2 : 1)
Ivančna Dana Mirna
:
Trebnje Kočevje
2 : 2 (1 : 1)
Zagorje
:
Dolomiti Dragomer
0 : 2 (0 : 2)
Komenda Kamnik
:
Litija
13 : 1 (6 : 0)
Termit Moravče
:
Ljubljana Hermes
4 : 0 (1 : 0)
13. krog 08.04.17
Ivančna Dana Mirna
:
Laby's Mengo 28
0 : 1 (0 : 0)
Litija
:
Slovan
2 : 6 (0 : 4)
Dolomiti Dragomer
:
Interblock
2 : 6 (0 : 1)
Arne Tabor 69
:
Trebnje Kočevje
1 : 2 (0 : 1)
Kolpa
:
Zagorje
4 : 1 (2 : 1)
Termit Moravče
:
Ljubljana Hermes
4 : 1 (4 : 1)
Rudar Trbovlje
:
Komenda Kamnik
1 : 4 (0 : 2)
12. krog 01.04.17
Komenda Kamnik
:
Kolpa
0 : 1 (0 : 1)
Slovan
:
Dolomiti Dragomer
4 : 1 (3 : 0)
Zagorje
:
Litija
3 : 0 ()
Trebnje Kočevje
:
Termit Moravče
3 : 2 (1 : 1)
Ljubljana Hermes
:
Ivančna Dana Mirna
0 : 5 (0 : 2)
Interblock
:
Arne Tabor 69
4 : 3 (0 : 1)
Laby's Mengo 28
:
Rudar Trbovlje
5 : 0 (1 : 0)
11. krog 25.03.17
Dolomiti Dragomer
:
Zagorje
7 : 0 (4 : 0)
Interblock
:
Trebnje Kočevje
25 : 3 (12 : 2)
Kolpa
:
Laby's Mengo 28
1 : 1 (1 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Ljubljana Hermes
6 : 0 (3 : 0)
Arne Tabor 69
:
Slovan
0 : 6 (0 : 4)
Litija
:
Komenda Kamnik
1 : 9 (0 : 3)
Ivančna Dana Mirna
:
Termit Moravče
3 : 1 (3 : 0)
10. krog 12.11.16
Laby's Mengo 28
:
Litija
10 : 0 (5 : 0)
Termit Moravče
:
Rudar Trbovlje
0 : 3 (0 : 1)
Komenda Kamnik
:
Dolomiti Dragomer
4 : 4 (2 : 1)
Slovan
:
Interblock
5 : 2 (3 : 0)
Trebnje Kočevje
:
Ivančna Dana Mirna
1 : 4 (1 : 1)
Zagorje
:
Arne Tabor 69
0 : 1 (0 : 1)
Ljubljana Hermes
:
Kolpa
0 : 3 (0 : 2)
9. krog 05.11.16
Kolpa
:
Termit Moravče
5 : 1 (3 : 0)
Interblock
:
Zagorje
3 : 4 (0 : 2)
Slovan
:
Trebnje Kočevje
9 : 0 (1 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Ivančna Dana Mirna
0 : 4 (0 : 4)
Dolomiti Dragomer
:
Laby's Mengo 28
2 : 3 (1 : 2)
Arne Tabor 69
:
Komenda Kamnik
4 : 2 (1 : 2)
Litija
:
Ljubljana Hermes
7 : 0 (3 : 0)
8. krog 22.10.16
Komenda Kamnik
:
Interblock
3 : 1 (2 : 0)
Zagorje
:
Slovan
2 : 0 (2 : 0)
Laby's Mengo 28
:
Arne Tabor 69
6 : 1 (6 : 1)
Trebnje Kočevje
:
Rudar Trbovlje
1 : 0 (1 : 0)
Termit Moravče
:
Litija
4 : 2 (3 : 1)
Ljubljana Hermes
:
Dolomiti Dragomer
1 : 4 (1 : 3)
Ivančna Dana Mirna
:
Kolpa
2 : 3 (2 : 2)
7. krog 15.10.16
Kolpa
:
Rudar Trbovlje
3 : 1 (1 : 0)
Dolomiti Dragomer
:
Termit Moravče
2 : 0 (2 : 0)
Zagorje
:
Trebnje Kočevje
6 : 1 (2 : 0)
Litija
:
Ivančna Dana Mirna
0 : 7 (0 : 5)
Interblock
:
Laby's Mengo 28
2 : 3 (2 : 3)
Arne Tabor 69
:
Ljubljana Hermes
6 : 0 (4 : 0)
Slovan
:
Komenda Kamnik
5 : 0 (1 : 0)
6. krog 08.10.16
Komenda Kamnik
:
Zagorje
1 : 2 (1 : 1)
Trebnje Kočevje
:
Kolpa
1 : 3 (0 : 2)
Laby's Mengo 28
:
Slovan
7 : 1 (3 : 1)
Ljubljana Hermes
:
Interblock
2 : 8 (1 : 3)
Termit Moravče
:
Arne Tabor 69
1 : 0 (1 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Litija
4 : 0 (1 : 0)
Ivančna Dana Mirna
:
Dolomiti Dragomer
2 : 2 (2 : 1)
5. krog 01.10.16
Dolomiti Dragomer
:
Rudar Trbovlje
4 : 1 (1 : 0)
Komenda Kamnik
:
Trebnje Kočevje
6 : 2 (3 : 1)
Litija
:
Kolpa
0 : 6 (0 : 0)
Zagorje
:
Laby's Mengo 28
1 : 1 (1 : 0)
Arne Tabor 69
:
Ivančna Dana Mirna
2 : 3 (0 : 2)
Interblock
:
Termit Moravče
3 : 0 (1 : 0)
Slovan
:
Ljubljana Hermes
4 : 0 (1 : 0)
4. krog 24.09.16
Laby's Mengo 28
:
Komenda Kamnik
1 : 0 (0 : 0)
Kolpa
:
Dolomiti Dragomer
7 : 2 (2 : 2)
Termit Moravče
:
Slovan
0 : 2 (0 : 1)
Ljubljana Hermes
:
Zagorje
1 : 0 (1 : 0)
Ivančna Dana Mirna
:
Interblock
3 : 0 ()
Trebnje Kočevje
:
Litija
0 : 1 (0 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Arne Tabor 69
1 : 3 (1 : 2)
3. krog 17.09.16
Laby's Mengo 28
:
Trebnje Kočevje
12 : 0 (5 : 0)
Komenda Kamnik
:
Ljubljana Hermes
9 : 0 (0 : 0)
Zagorje
:
Termit Moravče
3 : 0 (0 : 0)
Dolomiti Dragomer
:
Litija
2 : 1 (0 : 0)
Arne Tabor 69
:
Kolpa
2 : 1 (1 : 1)
Interblock
:
Rudar Trbovlje
1 : 2 (0 : 1)
Slovan
:
Ivančna Dana Mirna
7 : 2 (1 : 1)
2. krog 10.09.16
Kolpa
:
Interblock
4 : 2 (1 : 1)
Trebnje Kočevje
:
Dolomiti Dragomer
0 : 2 (0 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Laby's Mengo 28
1 : 14 (0 : 3)
Litija
:
Arne Tabor 69
3 : 0 (2 : 0)
Ivančna Dana Mirna
:
Zagorje
0 : 2 (0 : 1)
NK Rudar Trbovlje
:
ND Slovan
0 : 4 (0 : 1)
Termit Moravče
:
Komenda Kamnik
4 : 3 (1 : 2)
1. krog 03.09.16
Laby's Mengo 28
:
Termit Moravče
3 : 2 (2 : 1)
Ljubljana Hermes
:
Trebnje Kočevje
0 : 4 (0 : 1)
Komenda Kamnik
:
Ivančna Dana Mirna
5 : 2 (3 : 1)
ND Slovan
:
Kolpa
3 : 6 (1 : 3)
Zagorje
:
NK Rudar Trbovlje
2 : 1 (1 : 1)
Interblock
:
Litija
9 : 0 (4 : 0)
Arne Tabor 69
:
Dolomiti Dragomer
2 : 1 (0 : 0)